You Can Dance: Zacięta walka o przetrwanie w show!

You Can Dance: Zacięta walka o przetrwanie w show!
Źródło zdjęć: © tvn

14.03.2012 14:52, aktual.: 25.11.2013 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program „You can dance” to ogromna szansa na realizację marzeń oraz nadzieja na zmianę swojej sytuacji życiowej. Casting w Gdańsku był tego doskonałym przykładem. Zapierające dech w piersiach występy oraz wzruszające historie tancerzy z tych przesłuchań będzie można zobaczyć już w środę, 14 marca na antenie TVN!

Na castingach „You can dance” pojawiają się uczestnicy, którzy często muszą stawiać czoło niesprzyjającej im rzeczywistości. To właśnie oni najczęściej dają z siebie wszystko, walczą do ostatniej kropli potu, stają na scenie kolejny raz i nie składają broni nawet podczas dogrywki. Taniec jest dla nich wszystkim!

W Gdańsku na przesłuchania przyszedł 19-letni tancerz, który został okrzyknięty przez Kingę Rusin polskim Billym Elliotem. Chłopak z małej miejscowości walczy z trudną sytuacją materialną rodziny. Na co dzień pracuje, jako murarz i uczy się w liceum zawodowym. Jednak swoją przyszłość chce związać z tańcem. Pragnie udowodnić rodzicom, że tańcząc też można zarabiać na życie.
Bartosz Wilniewiczz z Kołczyna pokonuje codziennie sześć kilometrów piechotą do pobliskiego miasta – Połczyna Zdroju, by tam w Centrum Kultury móc rozwijać się tanecznie. Czy słowa jednego z jurorów: „Masz siłę, której nic nie jest w stanie złamać” to optymistyczne zakończenie castingu dla Bartosza, czy może zachęta do dalszej pracy i zaproszenie na kolejne przesłuchania?

Samotna mama, 25-letnia Kinga Mucha z Ostrowa Wielkopolskiego, rok temu stanęła na scenie przed jurorami. Wówczas szczęście jej nie dopisało. W VII edycji pojawiła się zupełnie nowa Kinga. I mowa tu nie tylko o innym kolorze włosów. Silniejsza i bardziej zdeterminowana dziewczyna była gotowa walczyć o bilet do Santa Cruz. Dla siebie i dla swojego dwuletniego synka Alana. Czy to jednak wystarczy?

20-letnia tancerka, Natalia Andersz z Łodzi, zmagała się z anoreksją. W przypadku Natalii złe emocje nie zawładnęły jej życiem. W tańcu nauczyła się wyrażać różne stany swojej duszy. Czy uda jej się podbić serca jury?

17-letni Kamil Ignaczuk z Wołomina pod Warszawą, jest wychowywany przez babcię niemal od urodzenia. To ona zaszczepiła w nim miłość do tańca i wspiera go z całych sił. Tancerz przyszedł na casting za jej namową, bo babcia marzy tak samo jak on, by dostał się do programu. Czy ich marzenie się spełni?

20-letni Kamil Kaim z Gdańska, poróżnił jurorów. Elektryk tańczący wacking wywołał długą dyskusję między Michałem Pirógiem a Agustinem Egurrolą. Po czyjej stronie stanęła Kinga Rusin?

Wszystkie talenty taneczne oraz ich życiowe historie poznacie już 14 marca, o 21.30 w „You can dance”.

Obraz
© (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także