Trwa ładowanie...

You Can Dance: Zacięta walka o przetrwanie w show!

Share
You Can Dance: Zacięta walka o przetrwanie w show!Źródło: tvn
d11siwx

Program „You can dance” to ogromna szansa na realizację marzeń oraz nadzieja na zmianę swojej sytuacji życiowej. Casting w Gdańsku był tego doskonałym przykładem. Zapierające dech w piersiach występy oraz wzruszające historie tancerzy z tych przesłuchań będzie można zobaczyć już w środę, 14 marca na antenie TVN!

Na castingach „You can dance” pojawiają się uczestnicy, którzy często muszą stawiać czoło niesprzyjającej im rzeczywistości. To właśnie oni najczęściej dają z siebie wszystko, walczą do ostatniej kropli potu, stają na scenie kolejny raz i nie składają broni nawet podczas dogrywki. Taniec jest dla nich wszystkim!

W Gdańsku na przesłuchania przyszedł 19-letni tancerz, który został okrzyknięty przez Kingę Rusin polskim Billym Elliotem. Chłopak z małej miejscowości walczy z trudną sytuacją materialną rodziny. Na co dzień pracuje, jako murarz i uczy się w liceum zawodowym. Jednak swoją przyszłość chce związać z tańcem. Pragnie udowodnić rodzicom, że tańcząc też można zarabiać na życie.
Bartosz Wilniewiczz z Kołczyna pokonuje codziennie sześć kilometrów piechotą do pobliskiego miasta – Połczyna Zdroju, by tam w Centrum Kultury móc rozwijać się tanecznie. Czy słowa jednego z jurorów: „Masz siłę, której nic nie jest w stanie złamać” to optymistyczne zakończenie castingu dla Bartosza, czy może zachęta do dalszej pracy i zaproszenie na kolejne przesłuchania?

d11siwx

Samotna mama, 25-letnia Kinga Mucha z Ostrowa Wielkopolskiego, rok temu stanęła na scenie przed jurorami. Wówczas szczęście jej nie dopisało. W VII edycji pojawiła się zupełnie nowa Kinga. I mowa tu nie tylko o innym kolorze włosów. Silniejsza i bardziej zdeterminowana dziewczyna była gotowa walczyć o bilet do Santa Cruz. Dla siebie i dla swojego dwuletniego synka Alana. Czy to jednak wystarczy?

20-letnia tancerka, Natalia Andersz z Łodzi, zmagała się z anoreksją. W przypadku Natalii złe emocje nie zawładnęły jej życiem. W tańcu nauczyła się wyrażać różne stany swojej duszy. Czy uda jej się podbić serca jury?

17-letni Kamil Ignaczuk z Wołomina pod Warszawą, jest wychowywany przez babcię niemal od urodzenia. To ona zaszczepiła w nim miłość do tańca i wspiera go z całych sił. Tancerz przyszedł na casting za jej namową, bo babcia marzy tak samo jak on, by dostał się do programu. Czy ich marzenie się spełni?

20-letni Kamil Kaim z Gdańska, poróżnił jurorów. Elektryk tańczący wacking wywołał długą dyskusję między Michałem Pirógiem a Agustinem Egurrolą. Po czyjej stronie stanęła Kinga Rusin?

d11siwx

Wszystkie talenty taneczne oraz ich życiowe historie poznacie już 14 marca, o 21.30 w „You can dance”.

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d11siwx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11siwx
d11siwx