Trwa ładowanie...

"You can dance": warsztaty na Teneryfie bez Kingi Rusin?

Share
"You can dance": warsztaty na Teneryfie bez Kingi Rusin?
Źródło: AKPA
d2ueszh

Grupa szczęśliwców, których jurorzy "You can dance" wyłonili na castingach, dotarła na gorącą Teneryfę, gdzie w karnawałowym klimacie będą rywalizować o przetrwanie w programie. Poza uczestnikami na hiszpańską wyspę wyruszyli jurorzy show. Jak się jednak okazuje, w niepełnym składzie. Na lotnisku zabrakło Kingi Rusin. Co się z nią stało?

Wylot z Warszawy do Santa Cruz miał miejsce w minioną niedzielę. Jak zauważyli dociekliwi reporterzy "Super Expressu", na lotnisku poza Michałem Pirógiem, Agustinem Egurrolą i Patricią Kazadi nie pojawiła się Kinga Rusin.

Jak się okazało, jurorka ”You can dance” nie mogła wylecieć wraz z kolegami z programu ze względu na pracę przy weekendowym wydaniu ”Dzień dobry TVN”. Jak jednak zdradziła w trakcie śniadaniowego show, Rusin miała w planach dołączyć do ekipy ”You can dance” już w poniedziałek.

d2ueszh

Najprawdopodobniej więc wyspa gości już kompletny skład zespołu siódmej edycji tanecznego show.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2ueszh

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2ueszh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ueszh
d2ueszh