Trwa ładowanie...

"You can dance": uczestnicy mają zakaz wychodzenia?

Share
"You can dance": uczestnicy mają zakaz wychodzenia?Źródło: TVN
d3gfetz

Już w najbliższym odcinku ”You can dance” finałowa 14- tka zaprezentuje swoje taneczne umiejętność w programie na żywo. Jak zdradziła prowadząca programu - Patricia Kazadi - ostatnie dni przed pierwszym livem kosztują uczestników wiele wyrzeczeń.

W niedzielę, tancerze 7. edycji ”You can dance” dali przedsmak swojego tanecznego talentu, tańcząc na jednym z warszawskim placów. Imponującym wyczynom młodych tancerzy przyglądała się reporterka programu ”Dzień dobry TVN”, która dowiedział się od Patrici Kazadi jak wyglądają ostatnie przygotowania finalistów do programu na żywo.

- Ich czas wygląda bardzo pracowicie, dlatego że mają zajęcia praktycznie od rana do nocy. Są zamknięci w jednej przestrzeni, może to być trochę klaustrofobiczne dla nich, nie mogą wychodzić, mają ograniczony czas wolny - wylicza Kazadi jednocześnie podkreślając, że tancerzom nie brakuje chęci do pracy:
- Są bardzo przemęczeni, ale równocześnie również bardzo podekscytowani - podkreśla gospodyni show.

d3gfetz

Czy mordercze treningi zaowocują imponującymi efektami? Przekonamy się już w najbliższą środę, 25 kwietnia o godz. 21:30 na kanale TVN.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3gfetz

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3gfetz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gfetz
d3gfetz