Trwa ładowanie...

You Can Dance: Patricia Kazadi pokonała strach! "Chociaż łez nie da się zatrzymać..."

Share
You Can Dance: Patricia Kazadi pokonała strach! "Chociaż łez nie da się zatrzymać..."
Źródło: newspix.pl
d2mrax5

*Patricia Kazadi w 2011 roku zastąpiła Kingę Rusin w roli prowadzącej "You can dance". Od chwili wejścia na plan programu, artystka złapała świetny kontakt z tancerzami i jurorami. Niestety, nie potrafiła się zdystansować wobec twardych reguł show. Doszło do tego, że Kazadi bardziej przeżywała porażki uczestników od nich samych. Na szczęście ten etap ma już za sobą i w nowym sezonie "You can dance" nie pozwoli, aby emocje wzięły nad nią górę!*

- Trochę się zmieniło. Już się tak nie boję i w ogóle nie odczuwam stresu. Cały czas będę się starała być jak największym wsparciem dla uczestników, ale z większym dystansem. W zeszłym roku przeżywałam to bardziej od nich i troszeczkę odbiło się to na moim zdrowiu. Teraz staram się stonować, chociaż łez nie da się zatrzymać - przyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Przypomnijmy, że Patricia Kazadi jeszcze rok temu wcale nie lubiła prowadzić imprez na żywo i każdy występ w "You can dance" kosztował ją wiele nerwów i stresu. Czy teraz będzie inaczej? Przekonamy się wkrótce!

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)
(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2mrax5

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2mrax5

Podziel się opinią

Share
d2mrax5
d2mrax5