Trwa ładowanie...

"You can dance": nieoczekiwany finał castingu w Warszawie

"You can dance": nieoczekiwany finał castingu w WarszawieŹródło: tvn
d4lo10r
d4lo10r

Emocjonująca walka w Warszawie, o ostatnie miejsca w 36-tce, dostarczyła niezapomnianych wrażeń zarówno jurorom, uczestnikom, publiczności, jak i całej produkcji You can dance. Doszło do precedensowego werdyktu trójki jurorów. Kto dołączył do grona wybrańców?

Bohaterka pasjonującej dogrywki ze Szczecina stanęła przed kolejną szansą w stolicy. Anna Matlewska była o włos od otrzymania biletu na poprzednich przesłuchaniach. Czy tym razem jej determinacja oraz umiejętności zostały nagrodzone? Decyzja o wyborze ostatnich tancerzy była jedną z najtrudniejszych w historii programu. Dramatyczny finał castingów w Warszawie zaskoczył wszystkich! Doszło do precedensowego werdyktu trójki jurorów.

Bliźniacy z Łodzi, tańczący hip-hop, również postawili jury przed trudnym wyborem. Świetnie przygotowani bracia Korotyńscy wywołali burzliwą dyskusję. Czy kolejny raz zobaczymy w programie bliźniaków? Czy jurorzy zdecydują się dać szansę tylko jednemu z nich?

Artur Świrad przyjechał z odległej Australii do Polski by spełnić swoje marzenia. Tancerz urodził się w Sosnowcu, ale w wieku dwóch lat przeprowadził się do jednego z najdalej położonych miejsc od Europy – na Antypody. To najdalszy zakątek świata, z jakiego przyjechał uczestnik programu ”You can dance”. W Syndey chłopak rozwija swoje umiejętności taneczne i występuje w jednym z najbardziej popularnych seriali w Australii – „Dance Academy”. Nieustannie myśli o powrocie do Polski. Czy jego pokaz stepowania był przepustką do wyjazdu na warsztaty w Santa Cruz, na których będzie miał okazję walczyć o spędzenie dłuższego czasu w ojczystym kraju?

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

Shin Tao to bezdomny tancerz, mieszkający na sali treningowej. Ten buntownik z wyboru, wszystko w swoim życiu poświęcił dla tańca, który jak sam mówi, jest jego drugim biciem serca. Nie wierzy w pieniądze i taką filozofią chce kierować się w życiu. Jedyne co ma dla niego znaczenie, to taniec. Shin Tao to „legenda ulicy”. Młodzi tancerze, zafascynowani stylem ulicznym bardzo dobrze go znają i uczą się od niego. A jakie wrażenie jego podejście do życia oraz umiejętności zrobiły na jury?

d4lo10r

Sprawdźcie kto dołączy do trzydziestu sześciu szczęśliwców oraz jakie były pierwsze chwile spędzone przez tancerzy, zaraz po przybyciu na hiszpańską wyspę. To wszystko już w najbliższą środę, 3 kwietnia, o 21:30, w programie ”You can dance”, na antenie TVN!

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4lo10r

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4lo10r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lo10r