Trwa ładowanie...

"You Can Dance": co się działo na specjalnej konferencji prasowej?

"You Can Dance": co się działo na specjalnej konferencji prasowej?Źródło: AKPA
d1urw2i
d1urw2i

Pierwsza konferencja prasowa z uczestnikami szóstej edycji „You Can Dance” była bardzo emocjonująca! Tancerze dali jednak radę i pokazali się od najlepszej strony. Czy w odcinkach na żywo wypadną tak samo dobrze?

Pierwsza na scenie pojawiła się Patricia Kazadi, która z całych sił próbowała rozgrzać zebraną na konferencji publiczność. Nie do końca jej się to udało, co skomentował rozczarowany Michał Piróg z rozmowie z teleshow.pl. (Zobacz: "You Can Dance": Kinga Rusin pogodziła Piróga z Egurrolą? )

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Następnie na scenie zaprezentowała się finałowa czternastka, która mocno dostała w kość po ostatnich warsztatach w Maroku. Jurorzy nie mają wątpliwości – wybrali najlepszych z najlepszych. Oto taneczna śmietanka szóstej edycji „You Can Dance”!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Co w odcinkach live czeka na widzów?

Nie tylko taneczna rywalizacja, walka o przetrwanie i występy na najwyższym poziomie! Patricia Kazadi poprowadzi program, ale też wystąpi z tancerzami w specjalnie stworzonej choreografii oraz zaśpiewa piosenkę, którą napisała z myślą o „You Can Dance”!

Na scenę powrócą także ubiegłoroczni zwycięzcy, Kuba Jóźwiak oraz Paulina Figińska, którzy pojechali razem na kilkumiesięczne warsztaty do Broadway Dance Center. Pokażą wszystkim, czego nauczyli się w jednej z najlepszych szkół tanecznych!

Zobaczcie, co producenci programu przygotowali dla jego fanów:

d1urw2i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1urw2i