"You Can Dance": co się działo na specjalnej konferencji prasowej?

"You Can Dance": co się działo na specjalnej konferencji prasowej?
Źródło zdjęć: © AKPA

11.04.2011 12:31, aktual.: 25.11.2013 12:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza konferencja prasowa z uczestnikami szóstej edycji „You Can Dance” była bardzo emocjonująca! Tancerze dali jednak radę i pokazali się od najlepszej strony. Czy w odcinkach na żywo wypadną tak samo dobrze?

Pierwsza na scenie pojawiła się Patricia Kazadi, która z całych sił próbowała rozgrzać zebraną na konferencji publiczność. Nie do końca jej się to udało, co skomentował rozczarowany Michał Piróg z rozmowie z teleshow.pl. (Zobacz: "You Can Dance": Kinga Rusin pogodziła Piróga z Egurrolą? )

Obraz
© (fot. AKPA)

Następnie na scenie zaprezentowała się finałowa czternastka, która mocno dostała w kość po ostatnich warsztatach w Maroku. Jurorzy nie mają wątpliwości – wybrali najlepszych z najlepszych. Oto taneczna śmietanka szóstej edycji „You Can Dance”!

Obraz
© (fot. AKPA)

Co w odcinkach live czeka na widzów?

Nie tylko taneczna rywalizacja, walka o przetrwanie i występy na najwyższym poziomie! Patricia Kazadi poprowadzi program, ale też wystąpi z tancerzami w specjalnie stworzonej choreografii oraz zaśpiewa piosenkę, którą napisała z myślą o „You Can Dance”!

Na scenę powrócą także ubiegłoroczni zwycięzcy, Kuba Jóźwiak oraz Paulina Figińska, którzy pojechali razem na kilkumiesięczne warsztaty do Broadway Dance Center. Pokażą wszystkim, czego nauczyli się w jednej z najlepszych szkół tanecznych!

Zobaczcie, co producenci programu przygotowali dla jego fanów:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także