Trwa ładowanie...

"X Factor": Zwycięzca show przestrzega przed ciemną stroną programu

Share
"X Factor": Zwycięzca show przestrzega przed ciemną stroną programuŹródło: AKPA
d10iiy0

Gienek Loska, zwycięzca pierwszej edycji "X Factor", przestrzega przyszłych uczestników talent show przed ciemną stroną tego programu. Muzyk wyjaśnia, że artyści-amatorzy muszą liczyć się z ryzykiem, że mogą stać się pośmiewiskiem.

Gienek Loska w krótkim wywiadzie dla gazety "Twoje Imperium", podzielił się swoimi refleksjami dotyczącymi show. Niepokorny Loska wyraźnie podkreśla, że udział w ”X Factor” ma dwie strony medalu.

Laureat pierwszej edycji show przypomniał przyszłym uczestnikom programu jakie są jego wady:
- Niech się przygotują, że mogą stać się pośmiewiskiem, ale jeśli mają twardą psychikę, motywację i wiedzą, że muzyka to ich życie, niech próbują. W tym programie zawsze jest coś za coś - zauważył artysta.

d10iiy0

Czy w swojej wypowiedzi Gienek Loska pośrednio przestrzega przed Kubą Wojewódzkim? Juror niejednokrotnie udowodnił, że jest wyjątkowo zwodniczy, a jego sympatie bardzo szybko zmieniają się w negatywne odczucia. Wojewódzki skrytykował wszystkie gwiazdy minionej edycji show. Najwięcej uwagi poświęcił Szpakowi, ale nie oszczędził również Loski. Jak do wyjątkowo niepochlebnej opinii dziennikarza na temat debiutanckiej płyty Gienka odniósł się główny zainteresowany:
- [...] Mówiąc poważnie nie przejmuję się jego opinią, chociaż chętnie bym z nim podyskutował. Ale nie w jego programie lecz w cztery oczy - zapowiedział muzyk.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d10iiy0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10iiy0
d10iiy0