Trwa ładowanie...

"X Factor": Rozpoczęły się pierwsze castingi z Farną w roli jurorki!

"X Factor": Rozpoczęły się pierwsze castingi z Farną w roli jurorki!Źródło: AKPA
d36lvyt
d36lvyt

Jak poinformowała stacja TVN, w kolejnej edycji programu "X Factor" pojawi się czwarty juror. Długo trwały poszukiwania odpowiedniego kandydata na to stanowisko. W końcu wybrano. Oficjalnie: to Ewa Farna!

Warto zauważyć, że w brytyjskiej czy amerykańskiej edycji młode talenty zawsze ocenia czterech sędziów. Teraz podobnie będzie i u nas. Wiadomość o nowej gwieździe, która dołączy do Kuby Wojewódzkiego, Tatiany Okupnik i Czesława Mozila, dla wielu może być zaskoczeniem. Pod uwagę brano m.in. Marylę Rodowicz, Macieja Maleńczuka, Kayah, Margaret czy Ewelinę Lisowską. Nareszcie podjęto ostateczną decyzję. Ewa Farna będzie czwartym jurorem.

Mimo że już od listopada jej kandydatura najczęściej pojawiała się w medialnych doniesieniach (oraz na oficjalnej stronie programu), wokalistka długo nie potwierdzała tej informacji. W końcu zabrała głos w tej sprawie, pisząc na swoim fanpage'u:

d36lvyt

- ja na temat swojego udziału w programie na razie NIC NIE WIEM! (zachowano pisownię oryginalną).

Tym samym poddała w wątpliwość wiadomość ogłoszoną przez stację przed ponad dwoma miesiącami.

- Trwają negocjacje, ale to dopiero od niedawna. Cala akcja do niedawna działa się bez mego udziału. Na razie nic nie jest pewne, muszę się zastanowić, bo znam siebie i wiem, jak takie programy bardzo mnie pochłaniają i ile serca i czasu w to wkładam - umieściła sprostowanie na facebookowym profilu.

Jak się właśnie okazało, gwiazda oficjalnie dołączyła do programu. Dodała też, że w ocenianiu innych ma już doświadczenie i że "będą jaja", ponieważ uwielbia Kubę i Czesława. Z tym drugim spotkała się już przy okazji polskiej edycji "X Factor", gdy pomagała mu wyłonić najlepszych uczestników na etapie tzw. domów jurorskich.

d36lvyt

- Nie mogę się doczekać! Jestem taka podjarana tym wszystkim! Mam nadzieję, że nie będę nikomu zatruwać życia i będziemy się wszyscy fajnie bawić - podsumowała.

Kuba Wojewódzki opublikował już wspólne zdjęcie z Farną. A jak na tę wiadomość zareagowała dotychczasowo jedyna kobieta w jury?

- Dostaniemy kopa, bo z tego, co zauważyłam, to Ewa jest nieokiełznaną dziewczyną i mam nadzieję, że przełoży się to na to, co będzie się działo między nami - powiedziała Tatiana Okupnik.

Pierwszy casting odbędzie się już 9 stycznia w Zabrzu. Będziecie oglądać?

d36lvyt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36lvyt