Rozrywka"X Factor": Hołdys rozjeżdża Loskę, Wojewódzkiego, Mozila? A może wszystkich?

"X Factor": Hołdys rozjeżdża Loskę, Wojewódzkiego, Mozila? A może wszystkich?

"X Factor": Hołdys rozjeżdża Loskę, Wojewódzkiego, Mozila? A może wszystkich?
Źródło zdjęć: © AKPA

07.06.2011 12:47, aktual.: 25.11.2013 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbigniew Hołdys (59 l.) chyba obejrzał finał "X Factora", bo na swój profil na Facebooku wrzucił wyjątkowo zjadliwy wpis. Zgadzacie się jego oceną?

Niedziela w nocy. Zbigniew Hołdys siada do komputera. Ostatnio jest bardzo aktywny w sieci. To rzuci jakąś myśl na twittera, to wygarnie komuś na facebooku. Generalnie często staje w opozycji do opozycji. Raz na jakiś czas kogoś pochwali. Ale tym razem przede wszystkim był sobą (jakby nie było "Chcemy być sobą wreszcie" to jeden z największych hitów Perfectu).

Hołdys napisał: Przygnębiający wieczór dla muzyki w telewizji. Czyli dla innych sukces. No i tak zostałem schizofrenikiem. Złe występy są teraz zaszczytem, porażki wokalne są genialnymi wykonaniami, słabiaki są narodowymi nadziejami. Jak mogło dojść do takiej paranoi w świecie sztuki? (dotyczy jurorów, nie wykonawców, bo ci są tacy, jacy są)

Obraz
© (fot. AKPA)

Jak myślicie, kogo miał na uwadze: Loskę i Szulc (porażki wokalne są genialnymi wykonaniami), Sablewską (słabiaki są narodowymi nadziejami) Mozila i Wojewódzkiego (jak mogło dojść do takiej paranoi w świecie sztuki) a może Szpaka (wykonawcy są tacy, jacy są)? Co poeta chciał powiedzieć? I czy chcielibyście, żeby w następnym "X Factorze" Maję Sablewską zastąpił... Zbigniew Hołdys?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także