Rozrywka"X Factor": Asteja, "pogodna kuleczka" i Zioła zachwycili jury!

"X Factor": Asteja, "pogodna kuleczka" i Zioła zachwycili jury!

"X Factor": Asteja, "pogodna kuleczka" i Zioła zachwycili jury!
Źródło zdjęć: © TVN

05.03.2012 10:36, aktual.: 25.11.2013 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy odcinek drugiej edycji ”X Factor” obfitował zarówno w muzyczne beztalencia jak i prawdziwe wokalne okazy. Największe wrażenie na jurorach zrobiła trójka uczestników: Asteja Dec, Ania Antonik i Piotr Zioła. Jedna wokalistka nie tylko odebrała sędziom mowę, ale również zmusiła Wojewódzkiego do przeprosin!

Nowa seria programu ”X Factor” na wstępie zapewniła widzom imponujący poziom muzycznych wykonań, emocje i sporą dawkę śmiechu. Spośród wielu uczestników, którzy starali się wywrzeć jak najlepsze wrażenie na jurorach, bez wątpienia udało się to trójce uczestników.

Wokalistka o pseudonimie Asteja Dec zachwyciła jurorów siłą głosu i repertuarem. Uczestniczka zaśpiewała utwór "This World" Selah Sue. Szesnastoletni Piotr Zioła podbił serca jurorów wykonaniem piosenki "Valerie" Amy Winehouse. Jednak największym zaskoczeniem i odkryciem odcinka była Anna Antonik, którą na wstępie Kuba Wojewódzki ochrzcił przezwiskiem "pogodna kuleczka" nawiązując do tuszy dziewczyny.

Po wykonaniu piosenki "Oh darling" z repertuaru The Beatles, jurorom, a przede wszystkim Wojewódzkiemu odjęło z wrażenia mowę:
- Przepraszam cię, jeżeli cię czymkolwiek dotknąłem. Absolutnie cię za to przepraszam. Jesteś znakomita - wyznał krytyk - porównując później Anię do ostatniego żółtego m&m'sa.

W podobnym, bardzo pozytywnym tonie wyraziła się reszta jurorów, dając uczestniczce zielone światło do dalszego udziału w programie.

Obraz
© (fot. TVN)
Obraz
© (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także