Wyzwiska i bójka na planie. W "Agencie" zrobiło się gorąco, a wszystko z udziałem Tomasza Niecika

09.02.2017 14:02, aktual.: 09.02.2017 16:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Niecik może okazać się jedną z najbarwniejszych postaci w "Agencie". Na pewno potrafi namieszać między uczestnikami. Z Alanem Anderszem poznali się na planie programu, ale nie przypadli sobie do gustu. Doszło między nimi do bójki! O co chodziło?

- TVN dał mi wolną rękę, powiedzieli mi Tomku, to jest twój program, jak wypadniesz to indywidualna sprawa. Cieszę się, że nie byłem ograniczany - zachwalał swój udział w show piosenkarz.

I jak się okazało, swoboda spowodowała, że ujawnił się wybuchowy temperament gwiazdy disco polo. Szybko wszedł w konflikt z Alanem Anderszem. Piosenkarz przyznał, że aktor od początku wykazywał do niego niechęć i traktował "z góry".

- Każdy tu chce być kierownikiem, ale on chciał być dyrektorem. I tu już jest konflikt, nie nadajemy na tych samych falach - wyjaśniał Niecik. - Na początku mnie skreślił, choć ja dałem mu szansę. Pokazał tylko, że jest niemiły i wulgarny - dodał gorzko o Anderszu.

Miarka w końcu się przebrała, ale walka na słowa nie wystarczyła - na planie doszło do rękoczynów! Co się tak naprawdę wydarzyło? Dowiecie się z naszego wideo.

Obraz
© AKPA

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także