Trwa ładowanie...
d2zef1i

Wyspa przetrwania - Nie wygrali, ale znaleźli miłość. Rywale z show Polsatu się zaręczyli

Anna Rybak i Bartosz Czapiewski z show "Wyspa Przetrwania", właśnie się zaręczyli. Chodzą plotki, że para pokaże swój ślub w nowym show Polsatu "Cztery wesela".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Annę i Bartosza połączyło gorące uczucie
Annę i Bartosza połączyło gorące uczucie (Materiały prasowe)
d2zef1i

"Powiedziałam tak" - napisała po angielsku Anna Rybak w swoich social mediach, pokazując zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym. Uczestniczka pierwszej polskiej edycji "Wyspy Przetrwania" zgodziła się zostać żoną Bartosza Czapiewskiego, z którym rywalizowała w show Polsatu.

- Tegoroczny wyczekany urlop postanowiliśmy spędzić w pięknej i klimatycznej Chorwacji. Jadąc tam, nie spodziewałam się, że wrócę do domu nie jako dziewczyna, ale już jako narzeczona. Bartek nie dał nic po sobie poznać ani przed wyjazdem, ani w trakcie - podobnie jak nasi znajomi, którzy pojechali z nami - mówi wzruszona Anna Rybak.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

- Nie sądziłam, że mam takiego romantyka! Bartuś wie, co lubię, wszystko dobrze przygotował. Ostatniego wieczora, zjedliśmy wspólnie kolację, po czym zaproponował mi spacer we dwoje. Kupił wino i poszliśmy nad brzeg morza, na cypel, z którego mieliśmy fantastyczny widok na cały Omis. Właśnie w tym miejscu zadał mi pytanie, które chce usłyszeć każda zakochana kobieta. Z początku nie mogłam w to uwierzyć, bo naprawdę nie liczyłam na taki obrót spraw. Kiedy zobaczyłam pierścionek w jego dłoni, zaniemówiłam - zrozumiałam, że nie żartuje i ogromnie wzruszona przyjęłam oświadczyny - zdradza uczestniczka pierwszej polskiej edycji "Wyspy Przetrwania".

Jak mówi sama Ania, jeszcze rok temu, w lipcu, musiała razem z Bartkiem zmagać się z przeciwnościami losu i z konkurencjami na Fidżi. Dziś zakochani planują wspólną przyszłość.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

- To jest kolejny krok, kolejny etap w związku, a w naszym życiu pojawiły się nowe, wspólne plany, m.in. żeby niedługo ze sobą zamieszkać. Jestem przeszczęśliwa i z wielkim optymizmem patrzę w przyszłość. Wierzę, że skoro poznaliśmy się w tak wyjątkowych okolicznościach, to po prostu jesteśmy sobie przeznaczeni. Życie nie przestaje mnie zaskakiwać! Nasza znajomość od zakończenia programu rozwija się bardzo pięknie i intensywnie. Spędzamy ze sobą maksymalnie dużo czasu, dzielimy wspólne pasje, świetnie się bawimy w swoim towarzystwie, cały czas się poznajemy i zaskakujemy, oczywiście tylko pozytywnie - opowiada Anna Rybak.

Czy w niedalekiej przyszłości para weźmie ślub? Czy zdecyduje się pokazać ceremonię w nowym programie Polsatu "Cztery wesela", do którego trwają zdjęcia? Wiele na to wskazuje. Jesteście ciekawi tego show?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2zef1i

Podziel się opinią

Share
d2zef1i
d2zef1i