Wykorzystają Marylkę ze "Złotopolskich"

Wykorzystają Marylkę ze "Złotopolskich"
Źródło zdjęć: © Jacek Urbaniak/PAP/TVP

07.09.2010 11:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania Przybylska i Piotr Szwedes w serialu *"Złotopolscy"nadal grają małżeństwo. Ich losy zostały zupełnie rozdzielone, są w separacji, historia zmierza ku rozwodowi. Właściwie nie utrzymują ze sobą kontaktów, uwikłani są jednak we wspólne sprawy rodzinne i majątkowe Złotopolskich. Co więcej, nieświadomi sytuacji działają na przeciwnych frontach.*

Marek będzie szukał sprzymierzeńca w Marylce. Poprosi, żeby użyła swoich kontaktów i spróbowała odnaleźć Andrzeja Złotopolskiego, aby mógł prosić go o ponowne podpisanie zrzeczenia praw do Złotopolic, stare pismo zaginęło. Kiedy Marylka będzie wypytywać, czy chodzi o zrzeczenie na rzecz wnuków Marek odpowie, że na niego. Marylka nie będzie kryła zaskoczenia ale zgodzi się mu pomóc.

W tym czasie Biernacki znajdzie wsparcie w Tomku. Przedstawi mu historię przetrzymywania bliźniaków u partnerki Marka oraz swój pomysł porwania chłopców. Tomek – prywatny detektyw podejmie się zadania.

W ten sposób, niegdyś najbliżsi sobie ludzie zaczynają działać na przeciwnych frontach. Jak potoczą się ich losy, czy dojdzie do rozwodu. Marylka postanowi odzyskać Tomka, czy może ułoży sobie życie u boku innego mężczyzny. Po powrocie zaczynie wypytywać o Kacpra (Andrzej Piaseczny) i możemy zdradzić, że jesienią zobaczymy ich we wspólnych scenach.

Nowe odcinki serialu "Złotopolscy" pojawią się na antenie 12 września.

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także