Trwa ładowanie...
d2xskwh

Wygrała "Taniec z gwiazdami" z Rafałem Mroczkiem. Aneta Piotrowska po latach

Choć od wygranej Anety Piotrowskiej i Rafała Mroczka minęło kilkanaście lat, widzowie z uśmiechem na twarzy wspominają ten taneczny duet. Zobaczcie, jak wygląda po latach tancerka show i co u niej słychać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Piotrowska wzięła udział w trzech edycjach 'Tańca z gwiazdami"
Aneta Piotrowska wzięła udział w trzech edycjach 'Tańca z gwiazdami" (East News, Fot: East News)
d2xskwh

Aneta Piotrowska w sumie tańczyła w trzech edycjach "Tańca z gwiazdami". Tanecznymi umiejętnościami dzieliła się z Rafałem Mroczkiem, później z Przemysławem Cypryańskim oraz Łukaszem Mrozem. Z Mroczkiem zdobyła sympatię widzów i ostatecznie wygrała trzecią edycję zgarniając Kryształową Kulę. Ich wystepami zachwycali się wszyscy. Dosłownie.

ZOBACZ TAKŻE: Mroczek o trudach ojcostwa: "Nie potrzebuję czasu dla siebie"

Jak się okazuje, 13 lat po wygranej wiele się zmieniło. Aneta Piotrowska odsunęła się od show biznesu. Postanowiła raz na zawsze zerwać z celebryckim światkiem, ale nie zrezygnowała z marzeń. Mieszkała w Hong Kongu, Kalifornii czy Dubaju. Mimo potknięć, nie poddawała się. Aktualnie wróciła do Polski i otworzyła w Gdańsku swoją firmę, a dokładnie studio fitness i tańca. - Pomysł zrodził się we mnie po urodzeniu córki, gdy walczyłam z kilogramami, ale przede wszystkim wiąże się z tęsknotą za tańcem i sceną - mówiła w rozmowie z "Wyborczą".

Kilkanaście lat temu treningi do telewizyjnych występów zbliżyły do siebie Mroczka i Piotrowską. Tancerka w rozmowie z Onetem wyznała, że to był jej pierwszy poważny związek, którego przebieg, jak i rozstanie bardzo przeżywała.

- Byliśmy razem przez rok, ale media nie dawały nam spokoju. Każdy nasz krok był opisywany, analizowany, mieliśmy tego dość. Na dodatek często pisano nieprawdę. Nie da się utrzymać zdrowej relacji w takiej atmosferze, byliśmy młodzi i niedoświadczeni w rozmowach z mediami. Bolały mnie plotki, niepochlebne komentarze - ocenia po latach swój związek w wywiadzie z Onetem.

Aneta Piotrowska oprócz tego, że realizuje marzenia, jest szczęśliwą mamą pięcioletniej Mai. Tancerka ma 32 lata i przez lata zmieniła się diametralnie. Na najnowszych zdjęciach trudno ją rozpoznać. Wciąż jednak wygląda świetnie.

d2xskwh

Podziel się opinią

Share

d2xskwh

d2xskwh