Qaqwqwrqw

"Wydarzenia" wyprzedziły "Teleexpress". Po raz pierwszy w historii

Najpopularniejsze serwisy informacyjne tracą oglądalność w porównaniu z wynikami z ubiegłego roku. Sukcesem może się pochwalić tylko Polsat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie tylko "Wiadomości" notują spadki oglądalności
Nie tylko "Wiadomości" notują spadki oglądalności (Youtube.com)
Qaqwqwrqw

"Fakty" we wrześniu 2017 roku oglądało średnio 2,76 mln widzów. Jak wynika z analizy portaluwirtualenemedia.pl, to o 121 tys. więcej niż przed rokiem. Co ciekawe, oglądalność serwisu była wysoka nie tylko w głównym kanale, ale także w TVN 24 BiS. Łącznie "Fakty" zgromadziły 2,92 mln widzów.

*Spadek za to zanotowały "Wiadomości". *W wrześniu oglądało je 2,13 mln osób. Przypomnijmy, że TVP także nadaje swoje programy informacyjne w newsowej stacji, TVP Info, w której "Wiadomości" śledziło średnio 463 tys. widzów. Łącznie serwis osiągnął oglądalność w wysokości 2,59 mln widzów.

Sukcesem w tym zestawieniu może się pochwalić Polsat. *Na trzecie miejsce w zestawieniu awansowały "Wydarzenia". Oglądalność programu wyniosła 1,89 mln osób (rok wcześniej 1,78 mln). *Warto zaznaczyć, że jak podaje portal wirtualnemedia.pl, po raz pierwszy w historii badań oglądalności serwisowi udało się pokonać "Teleexpress".

Qaqwqwrqw

Nadawany o 17.00 serwis telewizyjnej Jedynki zaliczył spory spadek, bo aż o 567 tys. osób, do 1,84 mln oglądających. Przed rokiem "Teleexpress" oglądało 2,4 mln widzów. Trudno się oprzeć wrażeniu, że jednoczesna emisja w TVP1 i TVP Info zaszkodziła programowi.* Dużo chętniej oglądano go w tylko jednym kanale. *

Zobacz także: Najlepsze teksty z "Wiadomości"

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw