Trwa ładowanie...

"Wydarzenia" wyprzedziły "Teleexpress". Po raz pierwszy w historii

Najpopularniejsze serwisy informacyjne tracą oglądalność w porównaniu z wynikami z ubiegłego roku. Sukcesem może się pochwalić tylko Polsat.

"Wydarzenia" wyprzedziły "Teleexpress". Po raz pierwszy w historiiŹródło: Youtube.com
d2qkl1a
d2qkl1a

"Fakty" we wrześniu 2017 roku oglądało średnio 2,76 mln widzów. Jak wynika z analizy portaluwirtualenemedia.pl, to o 121 tys. więcej niż przed rokiem. Co ciekawe, oglądalność serwisu była wysoka nie tylko w głównym kanale, ale także w TVN 24 BiS. Łącznie "Fakty" zgromadziły 2,92 mln widzów.

*Spadek za to zanotowały "Wiadomości". *W wrześniu oglądało je 2,13 mln osób. Przypomnijmy, że TVP także nadaje swoje programy informacyjne w newsowej stacji, TVP Info, w której "Wiadomości" śledziło średnio 463 tys. widzów. Łącznie serwis osiągnął oglądalność w wysokości 2,59 mln widzów.

Sukcesem w tym zestawieniu może się pochwalić Polsat. *Na trzecie miejsce w zestawieniu awansowały "Wydarzenia". Oglądalność programu wyniosła 1,89 mln osób (rok wcześniej 1,78 mln). *Warto zaznaczyć, że jak podaje portal wirtualnemedia.pl, po raz pierwszy w historii badań oglądalności serwisowi udało się pokonać "Teleexpress".

Nadawany o 17.00 serwis telewizyjnej Jedynki zaliczył spory spadek, bo aż o 567 tys. osób, do 1,84 mln oglądających. Przed rokiem "Teleexpress" oglądało 2,4 mln widzów. Trudno się oprzeć wrażeniu, że jednoczesna emisja w TVP1 i TVP Info zaszkodziła programowi.* Dużo chętniej oglądano go w tylko jednym kanale. *

Zobacz także: Najlepsze teksty z "Wiadomości"

d2qkl1a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qkl1a