Wyciekła policyjna notatka z zatrzymania Antka Królikowskiego. "Z polecenia kierownika"

Antek Królikowski ma problemy z prawem
Antek Królikowski ma problemy z prawem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. MOS

22.02.2023 07:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znany aktor w ubiegły weekend został zatrzymany podczas kontroli drogowej, w trakcie której wykazano, że Antek Królikowski był pod wpływem marihuany. Tabloid dotarł do bezpośredniej notatki policji, z której wynika, że ktoś wcześniej doniósł na gwiazdora.

Antek Królikowski od ponad roku jest częstym bohaterem prasy kolorowej. Najpierw opinię publiczną rozgrzało jego niezwykle krótkie i nieudane małżeństwo z Joanną Opozdą, którą porzucił tuż przed porodem dla innej kobiety. Aktor był także niechlubną twarzą gali MMA, na której mieli walczyć ze sobą sobowtóry Putina i Zełeńskiego, ale na szczęście do niej nie doszło. Po krótkim wycofaniu się z życia publicznego z powodów zdrowotnych Królikowski znów jest na ustach wszystkich.

A to za sprawą wydarzeń z minionej soboty. 18 lutego aktor został zatrzymany przez policjantów w ramach kontroli drogowej. "Fakt" dotarł do notatki policyjnej z tego wydarzenia. Wynika z niej, że patrol ruszył w kierunku auta Antka Królikowskiego na wyraźne polecenie szefostwa, prawdopodobnie po uzyskaniu informacji o zagrażającym bezpieczeństwu stanie kierowcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"O godzinie 15.35 z polecenia kierownika udaliśmy się na ulicę Kolejową w Warszawie, gdzie poruszał się pojazd marki Audi, w którym kierowca miał znajdować się w stanie nietrzeźwości i pod wpływem środków odurzających. (...) Osobę sprawdzono na zawartość alkoholu. Wynik negatywny. Następnie pan został poddany badaniu na zawartość środków odurzających. Wynik pozytywny THC" - mieli napisać policjanci.

Antek Królikowski przyłapany na jeździe pod wpływem marihuany

Przypomnijmy, że Antek Królikowski w sobotnie popołudnie miał spotkać się z synem. Jak potwierdził w swoim oświadczeniu, patrol policji zatrzymał go, gdy ruszał od siebie w kierunku mieszkania Joanny Opozdy. Aktorowi tymczasowo odebrano prawo jazdy.

"Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może utrzymywać się, mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopii" - zapewnia Antek Królikowski.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o masakrowaniu "Znachora", najgorszych filmach na walentynki i polskich erotykach, które podbijają świat (a nie powinny). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (223)
Zobacz także