Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
12-11-2010 12:15

Wyciek danych w "Pierwszej miłości"

Wyciek danych w "Pierwszej miłości"Źródło: Telewizja Polsat
djn2r5l
djn2r5l

W najbliższych odcinkach serialu *"Pierwsza miłość" bohaterowie będą się musieli zmagać z problemem bardzo popularnym w ostatnim czasie. O co chodzi?*

Jan rozpoczyna profesjonalną i zdecydowaną kampanię wyborczą. Renata decyduje się porozmawiać z Olą i Mikserem na temat rzekomego romansu Grzegorza. Aneta ma za złe Marysi, że wzięła na siebie odpowiedzialność za pomyłkę, która miała miejsce podczas wystawy fotograficznej Pauliny. Izabela kolejny raz pogrąża Artura. Tym razem przyczynia się do wycieku danych klientów z portalu randkowego do Internetu.

Artur jest załamany z powodu wycieku danych klientów portalu randkowego do Internetu. Wynajęty przez Izabelę haker nagłaśnia dodatkowo całą sprawę w mediach. Emilka rozpoczyna swoją kampanię wyborczą. Turczyk zjawia się z niezapowiedzianą wizytą w mieszkaniu Żukowskich. Co dziwne przynosi ze sobą również spory bagaż osobistych rzeczy.

Aneta i Marysia postanawiają wybaczyć sobie ostatnie nieporozumienia. Turczyk, nowy współlokator Marka, spełnia się w roli perfekcyjnej pani domu. Policja wszczyna dochodzenie w sprawie wycieku danych z portalu randkowego. Zgodnie z procedurą funkcjonariusze rekwirują wszystkie komputery.

djn2r5l

Bazyl nie ma najmniejszych wątpliwości, że kradzieży wszystkich danych dokonano z komputera Stefani. Grażyna i Błażej przypadkowo wpadają na siebie pod domem Sabiny. Po krótkiej rozmowie, Błażej zaprasza Wekslerową na studencki obiad. Macocha wyrzuca Kulczyckiego i jego firmę z Mariny.

Artur decyduje się podpisać papiery rozwodowe, dzięki którym żona będzie mogła się od niego raz na zawsze uwolnić. Sebastian kolejny raz przychodzi do fundacji. Tym razem nie jest tam jedynym adoratorem Marysi. W galerii jest również Kordian Kobiałka, doradca ubezpieczeniowy Anety. Turczyk doskonale spełnia się w roli opiekunki Danusi. Budzi podziw wszystkich matek na placu zabaw.

Zapraszamy na kolejne odcinki "Pierwsza miłość".

Zobacz także:

djn2r5l

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

djn2r5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djn2r5l