Trwa ładowanie...
d1tsllk

Wulkan emocji w V edycji "The Voice of Poland"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wulkan emocji w V edycji "The Voice of Poland"
(mat. prasowe)
d1tsllk

Podczas "Przesłuchań w ciemno" Trenerzy, odwróceni plecami do sceny, swoich wyborów dokonywali wyłącznie na podstawie głosu wokalistów. Przed trudnym zadaniem przekonania do siebie Trenerów stanęło wiele utalentowanych osób. Niesamowicie emocjonalne wykonanie "I don’t want to talk about it" zagwarantowało Karolowi Dziedzicowi miejsce w kolejnym etapie programu.

W trakcie "Przesłuchań w ciemno" do piątej edycji programu "The Voice of Poland" Trenerzy siedząc tyłem do uczestników oceniali ich występy. Dopiero w momencie, kiedy zdecydowali się podjąć treningu wokalisty, mogli obrócić się i go zobaczyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu o ich wyborze decydował wyłącznie głos, czyli to, co w "The Voice of Poland" jest najważniejsze. Wśród osób, które zachwyciły Trenerów swoich wokalem znalazł się Karol Dziedzic, student Instytutu Sztuki Wokalnej.

Śpiew zawsze był obecny w życiu Karola, jednak na pierwszym miejscu stawiał sport. Wielokrotnie zajmował wysokie miejsca na podium w zawodach regionalnych i wojewódzkich w kajakarstwie wyczynowym. Na swoim koncie ma również 1. miejsce w rywalizacji międzynarodowej w Cottbus. Pod koniec liceum chłopak poświęcił się innej pasji. Karol w charakterze wokalisty trafił do 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej. Dzięki temu wydarzeniu miał sposobność uczestniczyć w wielu festiwalach. Wokalista jest wielokrotnym laureatem przeglądów zarówno na szczeblu wojskowym jak i cywilnym. Ostatecznie Karolowi nie udało pogodzić się dwóch pasji. Dziś śpiewa zawodowo, jednak w wolnych chwilach rekreacyjne pływa na kajakach górskich. Ma nadzieję, że udział w programie umożliwi mu realizację marzeń dotyczących śpiewania.

d1tsllk

Niebywały talent wokalisty, wprawił w zachwyt Edytę Górniak, Justynę Steczkowską, Tomsona i Barona oraz Marka Piekarczyka - Trenerów piątej edycji "The Voice of Poland". Ponieważ odwrócili się wszyscy, to do Karola należał wybór drużyny. Kogo, jako Trenera, wybrał? Tego widzowie TVP2 dowiedzą się już w sobotę, 6 września.

Premiera programu "The Voice of Poland" odbędzie się w sobotę, 6 września, o 20.05 na TVP2.

d1tsllk

Podziel się opinią

Share
d1tsllk
d1tsllk