Trwa ładowanie...
12-12-2012 14:27

"Wszystko przed nami": Namietny pocałunek Agaty i Pawła

"Wszystko przed nami": Namietny pocałunek Agaty i Pawła
d2w4a6r

Zazdrosny mąż przyjeżdża z Włoch i wyznaje Agacie (Julia Pogrebińska)
miłość… A Gajewska noc spędza w objęciach Mazura (Aleksy Komorowski)! Zapraszamy na 47 odcinek "Wszystko przed nami", w którym narodzi się gorący, serialowy romans…

Na kolejne spotkanie Pavoni (Renato Raimo) przyjdzie razem z prawnikiem - i kompletnie żonę zaskoczy. Dotąd wyznawał Agacie miłość i błagał, by wróciła z nim do Włoch... Teraz jednak zgodzi się na rozwód, w zamian za pieniądze. Luka zażąda, by ukochana oddała mu wszystkie oszczędności… I oskarży żonę o zdradę! Prawnik Pavoniego przekaże Mazurowi teczkę wypełnioną zdjęciami - efekt pracy detektywa. Gajewska, spoglądając na fotografie, będzie w szoku:

- Kazałeś mnie śledzić?!

d2w4a6r

- Myślałaś, że dam wam się oskubać?

Rozstając się z mężem, Agata z trudem powstrzyma łzy. A w domu kompletnie się załamie. Jednak Paweł jej nie opuści… Kilka godzin później, Mazur zapuka do drzwi Gajewskiej - i zrobi wszystko, by dziewczynę pocieszyć.

- Miałeś rację! - Agata, bliska płaczu, spojrzy na przyjaciela. - Luca jest draniem, a ja naiwną idiotką! Strasznie mi wstyd…

- Niepotrzebnie. Zachowałaś się, jak trzeba… No, już, byłaś naprawdę dzielna… Paweł uśmiechnie się i otoczy dziewczynę ramionami. A sekundę później… oboje zaczną się namiętnie całować!

d2w4a6r

Zakochani rozstaną się dopiero następnego dnia. O poranku, Mazur wymknie się z mieszkania przyjaciółki - cicho i dyskretnie… Tak, by uniknąć kolejnego spotkania z detektywem, którego wynajął Luka. Czy Pavoni, mimo wszystko, zdobędzie dowód zdrady? I naprawdę odbierze Agacie wszystkie pieniądze? Odpowiedź czeka w premierowych odcinkach "Wszystko przed nami" - od poniedziałku do czwartku na antenie TVP1!

d2w4a6r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w4a6r