"Wszyscy kochają Romana" wraca na antenę

"Wszyscy kochają Romana" wraca na antenę
Źródło zdjęć: © TVN

14.12.2011 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja TVN w styczniu i lutym pokaże wszystkie 15 odcinków serialu komediowego *"Wszyscy kochają Romana", który na początku sezonu jesiennego został zdjęty z anteny po emisji zaledwie czterech odcinków - poinformowały Wierualnemedia.pl.*

Sitcom emitowany będzie od pierwszego epizodu we wtorki o 21.30 i 22.00 począwszy od 3 stycznia br. Pierwotnie produkcję nadawano od września br. w piątki o 20.00. Pokazano jednak tylko cztery odcinki. Telewizja TVN emisję sitcomu przerwała, bo nie była zadowolona z wyników jego oglądalności w tym paśmie. Serial negatywnie wpływał na wyniki bloku filmowego “Superkino” nadawanego zaraz po nim.

„Wszyscy kochają Romana” to polska wersja amerykańskiego serialu “Wszyscy kochają Raymonda”, emitowanego przez stację CBS. W sitcomie główną rolę gra Bartek Kasprzykowski , który wciela się w postać tytułowego dziennikarza sportowego Romana. Często wyjeżdża on służbowo na zawody, więc nie do końca ma świadomość, z jakimi wyzwaniami mierzy się na co dzień jego żona (w tej roli Aneta Todorczuk-Perchuć). W serialu grają też m.in. Anna Seniuk i raper Tede. Wyreżyserował go Jerzy Bogajewicz. TVN nie ma planów kręcenia kolejnej serii sitcomu.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także