Trwa ładowanie...
05-12-2011 12:12

"Wszyscy kochają Romana": Ambitne plany Anety Todorczuk-Perchuć

"Wszyscy kochają Romana": Ambitne plany Anety Todorczuk-PerchućŹródło: AFP
d2u3avm
d2u3avm

Deszczowy, chłodny grudniowy dzień rozjaśnił śmiech dzieci, które bawiły się podczas zimowego Dnia Dziecka w Teatrze Kamienica. Tą wyjątkową imprezę zorganizowała fundacja "Mamy dzieci".

"Pomagać starałam się od kiedy pamiętam i ciągle było mi mało. Obiecałam sobie, że kiedy będę sławna i bogata, to założę fundację. Serial "Wszyscy kochają Romana" został zdjęty po czterech odcinkach, więc nie nacieszyłam się popularnością, ale zdążyłam zrobić już ogromne plany i dzięki temu w październiku wraz Agnieszką Chrzanowską zarejestrowałyśmy fundację. Ma ona pomagać spełniać marzenia dzieciom z domów dziecka, jak i tym, które już te domy opuściły" - opowiada Aneta Todorczuk-Perchuć.

Założycielki fundacji, by zebrać fundusze na pomoc swoim podopiecznym, zorganizowały wspaniałą imprezę pełną gwiazd dla warszawskich dzieci. Każde z nich znalazło coś dla siebie, bo atrakcji nie brakowało.

Było między innymi malowanie twarzy, stoiska ze słodyczami i zabawkami, pokazy sztuk magicznych, nauka tańca oraz bajki czytane przez Paulinę Holtz i Annę Seniuk.

"Bajki dla dzieci czytam już od dawna. To dla mnie ogromna przyjemność, a jeśli przy okazji mogę pomóc, to czuję jeszcze większą radość" - skromnie mówi Anna Seniuk. Po całym dniu wrażeń dzieci wróciły do domów, a rodzice, tym razem już bez pociech, przyjechali znów do Teatru Kamienica. Wprawdzie wieczorny koncert dedykowany był dzieciom, ale przeznaczony dla dorosłych. Lista gwiazd, które chętnie w nim wystąpiły jest bardzo długa, bo każdy poproszony o taką przysługę, godził się chętnie. "Gdy zadzwoniła Aneta nie musiałam się nawet zastanawiać, czy chcę wziąć w tym udział. Sprawdziłam tylko czy mam wolny termin. Miałam, więc tu jestem i cieszę się, że śpiewając mogę pomóc dzieciom" - powiedziała Magdalena Kumorek.

d2u3avm

"Jako artyści mamy pewien dług do spłacenia. Poza tym pomaganie innym sprawia straszną frajdę" - dodał Wojciech Solarz.

Na koncercie można było wysłuchać piosenek i monologów w wykonaniu między innymi Magdaleny Zawadzkiej, Magdaleny Kumorek, Zbigniewa Zamachowskiego, Piotra Machalicy, Ewy Bułhak, Wojciecha Solarza i wielu innych. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a dochód z koncertu pozwali dzieciom z Domu Dziecka nr 9 wyjechać na ferie zimowe.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d2u3avm

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d2u3avm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u3avm