Trwa ładowanie...
d11o7mj

"Wstydliwe choroby": Co krępuje mieszkańców Australii?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wstydliwe choroby": Co krępuje mieszkańców Australii?
(tlc)
d11o7mj

Po przyjeździe do Australii dr Christian przekona się, że spektrum kłopotliwych przypadłości, na jakie cierpią mieszkańcy tego kontynentu jest naprawdę szerokie. Jednak dr Christian nie będzie samotnie walczyć z przykrymi schorzeniami swoich pacjentów. Dołączą do niego lekarze Ginni Mansberg, Sam Hay i Brad McKay, którzy nie boją się nazywać rzeczy po imieniu. Udzielą profesjonalnej pomocy zdesperowanym i zażenowanym chorującym oraz pozwolą im pokonać barierę wstydu.

W Australii dr Christian stanie przed jednymi z najtrudniejszych przypadków w jego bogatej karierze. Co sprawi trudność wyspecjalizowanemu lekarzowi? O tym przekonają się wszyscy widzowie w najnowszej serii. Niektóre przypadłości, które poznamy na pierwszy rzut oka mogą budzić obrzydzenie, ale finalnie każdego może spotkać taka przykra niespodzianka i warto zobaczyć, jak można sobie z nią poradzić. Do tego niektóre z omówionych w programie dolegliwości mogą wydawać się wyjątkowo zabawne.
Czy dr Christian i wspierający go lekarze będą potrafili poradzić sobie ze wszystkimi przypadłościami, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć? Jakie choroby najbardziej krępują mieszkańców Australii?
Premiera programu „Wstydliwe choroby: Australia” w czwartek, 6 lutego, o godz. 22.30 na TLC.

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj