Trwa ładowanie...
11-08-2014 12:37

Wspomnień czar, czyli jubileusz Justyny Steczkowskiej na Polsat Sopot Festival 2014!

Wspomnień czar, czyli jubileusz Justyny Steczkowskiej na Polsat Sopot Festival 2014!Źródło: ONS.pl
d2dui89
d2dui89

Jubileusz 25-lecia obchodzić z nami będą przebojowe Elektryczne Gitary, a 20 lat na scenie świętować będzie "Dziewczyna Szamana", czyli Justyna Steczkowska. Gwiazdą zagraniczną festiwalu będzie Garou.
Młode, najpopularniejsze gwiazdy portalu Muzodajnia.pl, pojawią się w koncercie "Muzodajnia Gwiazd".

Sopockie festiwale to, ponad 50 lat niezwykle chlubnej tradycji, która zasługuje na wyjątkowy blask, najlepszych artystów oraz profesjonalną organizację. Gwarantuje to tylko Telewizja Polsat - twórca tak gigantycznych przedsięwzięć zwieńczonych sukcesem jak 12 edycji Sopot TOPtrendy Festiwal, Sylwestrowych Mocy Przebojów w Krakowie, Warszawie i Gdyni oraz najpopularniejszych muzycznych i tanecznych show.

22 sierpnia - pierwszy festiwalowy wieczór rozpocznie się koncertem Garou - gwiazdy światowego formatu, którego utwór "Belle" z musicalu "Dzwonnik z Notre Dame" został okrzyknięty najpiękniejszą piosenką 50-lecia w plebiscycie słuchaczy niemieckiego radia RTL.
Garou, to artysta o zniewalającym głosie i uśmiechu uwielbiany przez polską publiczność, szczególnie przez Polki, jak się okazuje z wzajemnością. To właśnie takie największe hity jak "Gitan", "Seul" czy "Reviens" usłyszymy w jego koncercie.
Garou wykona również premierowo piosenkę w duecie z Paullą, laureatką nagród publiczności i dziennikarzy podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2010.

Drugim koncertem tego wieczoru będą "Słodkie lata 90.", które wprowadzą publiczność i widzów w klimat pierwszych lat wolności, koncertów plenerowych, flanelowych koszul w kratę, glanów, łóżek polowych i kupieckich szczęk - stałego elementu krajobrazu i trampoliny przedsiębiorczości dla tamtego pokolenia Polaków.
W koncercie swoje największe hity "Słodkich lat 90." zaśpiewają m.in. Hey - "Moja i Twoja nadzieja" oraz "Teksańskiego", Elektryczne Gitary wykonają niepoprawny "Dzieci wybiegły", a zespół Wilki opowie "O sobie samym". IRA wyśpiewa koleją ważną piosenkę lat 90-tych - "Nadzieję", a Stanisław Soyka przypomni subtelny przebój "Cud niepamięci".
Na scenie pojawi się również najbardziej rozpoznawalny duet lat 90.: Robert Chojnacki i Andrzej Piaseczny, który zabierze widzów "Prawie do nieba", grupa Golden Life wykona przebój "Helikopter", a Rotary swój wielki hit "Na jednej z dzikich plaż". W koncercie zaśpiewa także zdobywczyni Bursztynowego Słowika z roku 1995 - Kasia Kowalska, która wykona m.in. swój przebój "Jak rzecz".
Na scenie pojawi się również ojciec polskiego hip - hopu Liroy. W koncercie usłyszymy też artystów zagranicznych, a wśród nich Dr Albana i jego "It’s My Life" oraz holenderską grupę Vengaboys, których piosenki kojarzą się z latem, słońcem i dobrą zabawą.

d2dui89

W sobotę 23 sierpnia na scenie Opery Leśnej wraz z publicznością i widzami swój jubileusz 25-lecia będą obchodzić Elektryczne Gitary - jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90. Członkowie grupy obdarzeni wyjątkowym poczuciem humoru i dużą dawką autoironii, z wdziękiem połączyli proste melodyjne rockowe riffy z zabawnymi tekstami. Właśnie teksty autorstwa wokalisty i gitarzysty Kuby Sienkiewicza, prywatnie lekarza neurologa, nadały zespołowi indywidualnego charakteru.
Przekona się o tym sopocka publiczność wykonując z zespołem m. in. takie hity jak: „Jestem z miasta”, „Noś długie włosy”, „Kiler”, „Co ty tutaj robisz” czy „To koniec”.

Kolejnym wydarzeniem w drugim dniu festiwalu, 23 sierpnia będzie koncert „Muzodajnia Gwiazd”. W koncercie wystąpią artyści, których przeboje były najchętniej kupowanymi utworami w serwisie Muzodajnia.pl. W tym roku wśród nich znaleźli się m.in. Lemon, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Bracia, Grzegorz Hyży oraz Honorata „Honey” Skarbek, która otrzyma Złotą Płytę za wysoką sprzedaż swojego ostatniego albumu „Million”. W koncercie pojawią się również zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej: Mario Bischin, Remady i Oceana, oraz niemiecki zespół Elaiza, który wystąpił podczas tegorocznego finału Eurowizji. Muzodajnia.pl to portal z najtańszą muzyką w sieci, umożliwiający legalne ściąganie hitów zarówno na komputer, jak i bezpośrednio na telefon.

Sobotni wieczór zakończymy powrotem do lat 90. Swój jubileusz 20 lat na scenie będzie świętowała filigranowa, ale obdarzona niezwykłą charyzmą Dziewczyna Szamana, czyli Justyna Steczkowska.Ikona mody, kwintesencja stylu i kobiecości, od lat niezmiennie na topie, przyciąga uwagę widzów i dziennikarzy.
Prywatnie wspaniała matka, na scenie intrygująca artystka zachwyca ciepłą barwą i niemal czterooktawową skalą głosu. W koncercie Justyna Steczkowska zaśpiewa swoje największe hity m.in: wspomnianą „Dziewczynę Szamana”, który to album zyskał status podwójnej platyny sprzedając się w nakładzie ponad 350 tysięcy egzemplarzy, „Boskie Buenos” z repertuaru Maanamu, czy przebój „Oko za oko, słowo za słowo”.

d2dui89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dui89