ycipk-18rswj

"Współczesna rodzina" zbliża się do finału. Kręcą 11. sezon

Stacja ABC postanowiła przedłużyć swoją flagową produkcję. 11. seria "Współczesnej rodziny" będzie finałową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ed O'Neill i Sofia Vergara grają w serialu małżeństwo
Ed O'Neill i Sofia Vergara grają w serialu małżeństwo (Materiały prasowe)
ycipk-18rswj

"Współczesna rodzina" doczeka się 11. i jednocześnie ostatniej serii. Jeszcze do niedawna, jak wynikało z medialnych doniesień, przyszłość serialu malowała się inaczej.

ZOBACZ TEŻ: "Sex Education": Seks to nie przypał. Rozmawiamy z obsadą

ycipk-18rswj

- Plan był taki, aby zakończyć "Współczesną rodzinę" po 10. sezonach - mówił portalowi "The Hollywood Reporter" współtwórca serialu, Steve Levitan. Ostatecznie stacja postanowiła przedłużyć serial o kolejny sezon. Informację potwierdziła Karey Burke, szefowa ABC. - Ostatni sezon będzie zawierał wiele ważnych wydarzeń, których nie będzie chciał przegapić żaden fan "Współczesnej rodziny" - zapowiedziała.

Jedenasty sezon, jak podaje portal "Deadline", ma liczyć od 18 do 22 odcinków i będzie emitowany w sezonie 2019/2020. Mają się w nim pojawić największe gwiazdy show: Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet i Sofía Vergara. Twórcy finalizują też rozmowy z młodymi aktorami: Sarą Hyland, Ariel Winter, Nolanem Gouldem i Rico Rodriguezem.

"Współczesna rodzina" przedstawia codzienne życie wielopokoleniowej i wielokulturowej familiiy, której głową jest Jay Pritchett. Mężczyzna ożenił się po raz drugi ze znacznie młodszą Glorią (Sofia Vergara). Wychowuje z nią jej syna z poprzedniego małżeństwa. Prichett ma także dwójkę dorosłych dzieci z pierwszą żoną, które mają własne rodziny. Życie w nietypowej, patchworkowej rodzinie okazuje się bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać.

ycipk-18rswj

"Współczesna rodzina" ("Modern Family") zadebiutowała w 2009 r. Sitcom o perypetiach patchworkowej amerykańskiej rodziny podbił serca widzów i krytyków. Produkcja została nagrodzona 21 statuetkami Emmy, w tym pięcioma za najlepszy serial komediowy (kolejno przyznawanymi w latach 2010-2014). Przez 10 sezonów serial utrzymywał drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych produkcji ABC, przegrywając jedynie z "Chirurgami".

ycipk-18rswj
ycipk-18rswj
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-18rswj