Trwa ładowanie...

"Wschodnie obietnice" z Mortensenem w maju na DVD

"Wschodnie obietnice" z Mortensenem w maju na DVD
d3x9ktn
d3x9ktn

Już 5 maja w sprzedaży na DVD ukaże się film *"Wschodnie obietnice". W rolach głównych: Viggo Mortensen i Naomi Watts.*

Po produkcjach takich jak "Nagi Lunch", "Historia Przemocy" czy "Existenz", David Cronenberg przedstawia kolejny mroczy thriller, który wciągnie i utrzyma w napięciu nawet najbardziej wymagającego widza. Powściągliwie opowiedziana historia zręcznie wprowadza nas w złowieszczy i jakże niebezpieczny światek bezwzględnej rosyjskiej mafii na Wyspach Brytyjskich.

14-letnia Tatiana umiera podczas porodu w jednym z Londyńskich szpitali. Położna, która jej asystuje -Anna (Nami Watts), postanawia odszukać krewnych młodej Rosjanki. Chce zająć się jej sprawą również ze względu na zawierający wiele wstrząsających tajemnic pamiętnik zmarłej dziewczyny. W poszukiwaniu tłumacza owych zapisków, Anna trafia na trop brutalnego przestępstwa, w które zamieszana jest rosyjska mafia, rezydująca w Londynie.

Wkraczając w świat bezwzględnych mafiosów, dziewczyna wydaje na siebie wyrok śmierci. Jedyną osobą, która może pomóc jej wyjść z opresji, jest zauroczony nią Nikolai ( Viggo Mortensen)- osobisty kierowca bossa mafii Semyona. Lojalność szofera wobec bractwa zostaje wystawiona na próbę.

d3x9ktn

Nigdy jeszcze w historii gatunku, żaden reżyser nie był tak blisko londyńskiego podziemnego świata przestępczego jak David Cronenberg we "Wschodnich obietnicach". Podobnie jak doskonale wszystkim znany "Ojciec Chrzestny" , film ten ukazuje zasady funkcjonowania wewnątrz rodziny mafijnej. Obfitujący w krwawe sceny przemocy, napięcia i niepewności wprost przykuwa do ekranu!

Zobacz także:

**[

LEGENDARNA KUSICIELKA. O KIM MOWA? ]( http://film.wp.pl/mezczyzni-padaja-jej-do-stop-o-kim-mowa-6025282670335105g ) * *[

PIERWSZE PIERSI POLSKI ]( http://film.wp.pl/top-10-najbardziej-obfitych-biustow-polskich-aktorek-6025282550993537g ) * *[

WSTYDLIWE WPADKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/10-filmow-ktorych-sie-wstydza-6025282273682561g ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g ) **

d3x9ktn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x9ktn