Tego nie przewidziały. To koniec wróżek w TVN‑ie

Koniec magii w TVN i TVN7
Koniec magii w TVN i TVN7
Źródło zdjęć: © YouTube

12.12.2022 09:31, aktual.: 12.12.2022 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Przykra informacja" - piszą widzowie, którzy od lat spędzają noce w towarzystwie telewizyjnych wróżek z "Nocy Magii". TVN i TVN7 usuwają program.

Telewizyjne programy z wróżkami i wróżbitami to powoli pieśń przeszłości. Coraz mniej stacji telewizyjnych pokazuje ezoteryczne show, a ostatnio taką decyzję podjęto w TVN. Jak informują Wirtualne Media, z anteny znika program "Noc Magii", który nadawany był od dłuższego czasu w TVN i TVN7 od godziny 2 w nocy do 5 nad ranem. "Szanowni Miłośnicy ezoteryki. Jak już pewnie zauważyliście, program "Noc Magii" w telewizji TVN kończy emisję. Jest nam przykro z tego powodu zapewne w równym stopniu jak i Wam" - napisano na facebookowym profilu "Nocy Magii".

"Mimo, że program telewizyjny się kończy, my będziemy działać dalej. "Noc Magii" pozostaje w sferze internetu. Dokonujemy odważnych zmian i wierzymy, że będą to zmiany na lepsze" - przekazują współautorzy programu. Dlaczego TVN kończy z magią na antenie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jedna z prowadzących ezoteryczne pasmo komentuje w Wirtualnych Mediach: - Program Noc Magii został zdjęty przez nowego dyrektora programowego i w najbliższym czasie raczej nie powróci.

- Powiem szczerze, że nie wiem, czemu program zniknął i nie wiem, czy powróci. Nie mam takich informacji. Choć prowadziłam ten program, to wiem tyle co Pan. Niestety nie wiem nic w tym temacie. Mam nadzieję, że może wróci - mówi Fragula Ewelina.

W sieci można znaleźć jeden z ostatnich odcinków "Nocy Magii". Wróżka Akima odpowiadała na pytania nadsyłane w SMS-ach od widzów. Mówiła o depresji, która jej zdaniem jest złym stanem duszy i doradzała widzkom w sprawach sercowych. Niepocieszeni fani programu komentują na Facebooku: "Czasem coś trzeba zakończyć, aby pojawiło się nowe lepsze. Do usłyszenia w nowej odsłonie", "Wróżbita Maciej w ostatnich programach bardzo mocno akcentował, że władzy jest bardzo nie na rękę, by ludzie mieli dostęp do wiedzy ezoterycznej. Mówił, że nieświadomym narodem łatwiej sterować,co jest prawdą", "Przykra informacja i bardzo denerwujące".

♥ OSTATNIA NOC MAGII: Akima (31.10.2022) fragment ♥

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (132)
Zobacz także