Trwa ładowanie...

Wróżbita Maciej wybuchł na wizji i wyżył się na słuchaczce. Internet nie zapomina

Jedna z telewidzek wyprowadziła wróżbitę Macieja z równowagi. Prowadzący program na żywo w TVN zaczął krzyczeć i wyżywać się na kobiecie, która dodzwoniła się do studia. Wideo sprzed kilku lat znowu obiegło sieć.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wróżbita Maciej wybuchł na wizji i wyżył się na słuchaczce. Internet nie zapomina Źródło: East News, fot: East News
d1e5kce

Maciej Skrzątek znany jest szerszej publiczności jako Wróżbita Maciej. Na co dzień przepowiada przyszłość, a rad udziela w telewizji TVN w programie na żywo. I choć kiedyś uchodził za osobę pogodną, to jeden dzień w jego "karierze" zaważył na ciepłym wizerunku.

ZOBACZ TAKŻE: Wróżbita Maciej komplementuje siostry Godlewskie: "Cipią seksapilem i kipią seksualnością"

Choć nagranie pochodzi z 2014 r., to z niewiadomych przyczyn znowu obiegło sieć. Internauci do dzisiaj wspominają skandaliczne zachowanie Skrzątka. Niesmak po tym, jak zrugał rozmówczynię, pozostał do dzisiaj.

d1e5kce

- Ja nie muszę zarabiać na połączeniach, to TVN zarabia na mnie. To chamstwo. Ja jestem na tyle popularny, znany, jestem na tyle marką i to sam TVN nazwał mnie najsłynniejszym, że nie muszą zarabiać na połączeniach - wychwalał siebie pod niebiosa zbulwersowany wróżbita.

Ale to nie wszystko. Bardzo szybko rozłączył się z kobietą tylko po to, aby dalej oczerniać ją na wizji w swoim kwiecistym monologu. Telewidzka zawiniła tym, że na prośbę wydawcy nie wyłączyła telewizora, który miał zakłócać połączenie. Czy to faktycznie powód do takich nerwów i obrażania telewidzów?

- Jak pani dojdzie w życiu do tego, że najbardziej znana stacja telewizyjna będzie na pani zarabiała, wtedy może pani zachowywać się tak po chamsku. Życzę pani trochę kultury, pokory i braku chamstwa. Po co ta gówniara do mnie zadzwoniła? Ale cóż, różni ludzie chodzą po świecie. Zgadza się? - ulewał sobie rozwścieczony wróżbita Maciej na antenie TVN.

Całe wideo obejrzycie tutaj:

Żeby tego było mało, telefon do wróżbity Macieja wcale nie jest tani. Połączenie ze studiem kosztuje telewidzów kilka złotych, jednak telewizja nie jest jedynym jego źródłem dochodu.

d1e5kce

Rady Skrzątka zasięgnąć można telefonicznie, a omówienie przyszłości ma swoją wartość. I to nie małą.

Za 15 min konsultacji zainteresowany zapłaci aż 200 złotych, a cena wzrasta wraz z długością rozmowy.

45-minutowe spotkanie kosztować ma, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie internetowej wróżbity, aż 450 zł. Konsultacja VIP (30 min) - min. 1000 zł.

d1e5kce

Zadzwonilibyście? Po tym, co zobaczyliśmy, telefon do studia byłby dla nas gorszy niż rozmowa z byłym.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1e5kce
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e5kce
d1e5kce