ycipk-4meptm

Wróżbita Maciej wybuchł na wizji i wyżył się na słuchaczce. Internet nie zapomina

Jedna z telewidzek wyprowadziła wróżbitę Macieja z równowagi. Prowadzący program na żywo w TVN zaczął krzyczeć i wyżywać się na kobiecie, która dodzwoniła się do studia. Wideo sprzed kilku lat znowu obiegło sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wróżbita Maciej Skrzątek
Wróżbita Maciej Skrzątek (East News, Fot: East News)
ycipk-4meptm

Maciej Skrzątek znany jest szerszej publiczności jako Wróżbita Maciej. Na co dzień przepowiada przyszłość, a rad udziela w telewizji TVN w programie na żywo. I choć kiedyś uchodził za osobę pogodną, to jeden dzień w jego "karierze" zaważył na ciepłym wizerunku.

ZOBACZ TAKŻE: Wróżbita Maciej komplementuje siostry Godlewskie: "Cipią seksapilem i kipią seksualnością"

ycipk-4meptm

Choć nagranie pochodzi z 2014 r., to z niewiadomych przyczyn znowu obiegło sieć. Internauci do dzisiaj wspominają skandaliczne zachowanie Skrzątka. Niesmak po tym, jak zrugał rozmówczynię, pozostał do dzisiaj.

- Ja nie muszę zarabiać na połączeniach, to TVN zarabia na mnie. To chamstwo. Ja jestem na tyle popularny, znany, jestem na tyle marką i to sam TVN nazwał mnie najsłynniejszym, że nie muszą zarabiać na połączeniach - wychwalał siebie pod niebiosa zbulwersowany wróżbita.

Ale to nie wszystko. Bardzo szybko rozłączył się z kobietą tylko po to, aby dalej oczerniać ją na wizji w swoim kwiecistym monologu. Telewidzka zawiniła tym, że na prośbę wydawcy nie wyłączyła telewizora, który miał zakłócać połączenie. Czy to faktycznie powód do takich nerwów i obrażania telewidzów?

- Jak pani dojdzie w życiu do tego, że najbardziej znana stacja telewizyjna będzie na pani zarabiała, wtedy może pani zachowywać się tak po chamsku. Życzę pani trochę kultury, pokory i braku chamstwa. Po co ta gówniara do mnie zadzwoniła? Ale cóż, różni ludzie chodzą po świecie. Zgadza się? - ulewał sobie rozwścieczony wróżbita Maciej na antenie TVN.

ycipk-4meptm

Całe wideo obejrzycie tutaj:

Żeby tego było mało, telefon do wróżbity Macieja wcale nie jest tani. Połączenie ze studiem kosztuje telewidzów kilka złotych, jednak telewizja nie jest jedynym jego źródłem dochodu.

ycipk-4meptm

Rady Skrzątka zasięgnąć można telefonicznie, a omówienie przyszłości ma swoją wartość. I to nie małą.

Za 15 min konsultacji zainteresowany zapłaci aż 200 złotych, a cena wzrasta wraz z długością rozmowy.

45-minutowe spotkanie kosztować ma, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie internetowej wróżbity, aż 450 zł. Konsultacja VIP (30 min) - min. 1000 zł.

ycipk-4meptm

Zadzwonilibyście? Po tym, co zobaczyliśmy, telefon do studia byłby dla nas gorszy niż rozmowa z byłym.

ycipk-4meptm
ycipk-4meptm