Trwa ładowanie...
26-08-2008 08:03

Wrócą do Dallas

Share
Wrócą do DallasŹródło: AFP
d4mv2gf

Gwiazdy opery mydlanej "Dallas"wrócą ponownie na Southfork Ranch, położonego nieopodal tytułowego miasta.

Spotkanie aktorów związane jest z 30. rocznicą powstania serialu, który emitowany był w latach 1978 - 1991. W czasie jubileuszowej imprezy, która odbędzie się dokładnie 8 listopada, pojawią się Larry Hagman, Linda Gray i Patrick Duffy.

- Mogę nie dożyć 40. rocznicy - żartował Hagman wcielający się w nestora rodu potentatów naftowych, J.R. Ewinga. - 30-lecie to świetna okazja, a serial wciąż jest popularny.

d4mv2gf

Przypomnijmy, iż od kilku lat trwają przygotowania do realizacji kinowej wersji serialu. Nie wiadomo jednak kiedy powstanie. Ostatnio John Travolta otrzymał znaczną kwotę za rezygnację z roli J.R. Ewinga. Rok wcześniej większość z filmowej obsady wycofała się z projektu. Z udziału w produkcji zrezygnowali Luke Wilson, który miał zagrać Bobby'ego Ewinga oraz Shirley MacLaine - potencjalna odtwórczyni postaci Miss Ellie.

Rozmowy z producentami zerwała także Meg Ryan oraz Jennifer Lopez. Projekt monitorowany przez wytwórnię 20th Century Fox nie ma również szczęścia do reżyserów. Pierwszym kandydatem był Robert Luketic. Jego miejsce przejęła następnie Gurinder Chadha, a po niej - Betty Thomas.

d4mv2gf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mv2gf