Trwa ładowanie...

Wraca "Sędzia Anna Maria Wesołowska"!

Program można było oglądać w latach 2006-2011 na antenie TVN. Tym razem "Sędzia Anna Maria Wesołowska" będzie emitowana na TTV.
Share
Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca do telewizji
Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca do telewizjiŹródło: East News
d33xpyi

Format "Sędzia Anna Maria Wesołowska" cieszył się ogromną popularnością. W programie rozpatrywano różne sprawy karne. Akcja rozgrywała się na sali sądowej.

Portal wirtualnemedia.pl dowiedział się, że należący do Telewizji TVN kanał TTV podjął decyzję o reaktywacji court-show, którego nowe odcinki będzie można oglądać w jesiennej ramówce tego roku.

ZOBACZ: Anna Lewandowska: "Zawsze patrzę na cenę"

- Cieszę się, że premierowe odcinki serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" zadebiutują jesienią w telewizji TTV. Ten sprawdzony i popularny format na naszej antenie jest dostępny dla widzów od początku istnienia stacji. Dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję nowych odcinków, gdyż TTV konsekwentnie stawia na budowanie stabilnych przedpołudniowych i popołudniowych pasm - komentuje portalowi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Przeczytaj: Prokurator z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znów ma kłopoty z prawem. Artur Ł. może trafić do więzienia

Ruszyły też castingi do obsady nowych odcinków fabularno-dokumentalnego cyklu. Agencja aktorka poszukuje prawdziwych adwokatów, radców prawnych i prokuratorów. Najlepiej takich, którzy mają prawnicze wykształcenie i doświadczenie w sprawach karnych.

Będziecie oglądać?

d33xpyi

Podziel się opinią

Share
d33xpyi
d33xpyi