ycipk-3ld6s8

Wraca "Sędzia Anna Maria Wesołowska"!

Program można było oglądać w latach 2006-2011 na antenie TVN. Tym razem "Sędzia Anna Maria Wesołowska" będzie emitowana na TTV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca do telewizji
Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca do telewizji (East News)
ycipk-3ld6s8

Format "Sędzia Anna Maria Wesołowska" cieszył się ogromną popularnością. W programie rozpatrywano różne sprawy karne. Akcja rozgrywała się na sali sądowej.

Portal wirtualnemedia.pl dowiedział się, że należący do Telewizji TVN kanał TTV podjął decyzję o reaktywacji court-show, którego nowe odcinki będzie można oglądać w jesiennej ramówce tego roku.

ZOBACZ: Anna Lewandowska: "Zawsze patrzę na cenę"

ycipk-3ld6s8

- Cieszę się, że premierowe odcinki serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" zadebiutują jesienią w telewizji TTV. Ten sprawdzony i popularny format na naszej antenie jest dostępny dla widzów od początku istnienia stacji. Dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję nowych odcinków, gdyż TTV konsekwentnie stawia na budowanie stabilnych przedpołudniowych i popołudniowych pasm - komentuje portalowi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Przeczytaj: Prokurator z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znów ma kłopoty z prawem. Artur Ł. może trafić do więzienia

Ruszyły też castingi do obsady nowych odcinków fabularno-dokumentalnego cyklu. Agencja aktorka poszukuje prawdziwych adwokatów, radców prawnych i prokuratorów. Najlepiej takich, którzy mają prawnicze wykształcenie i doświadczenie w sprawach karnych.

ycipk-3ld6s8

Będziecie oglądać?

Polub WP Teleshow
ycipk-3ld6s8
ycipk-3ld6s8