Wpadka w "Uwadze". Źle podpisali Ewę Chodakowską

Wpadka w "Uwadze". Źle podpisali Ewę Chodakowską
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

06.05.2018 20:50, aktual.: 07.05.2018 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W niedzielę wyemitowano kulisy sławy Daniel Kuczaja, trenera, którego pokochały Polki. Na jego temat wypowiedziała się m.in. Ewa Chodakowska.

W każdą niedzielę w "Uwadze" pokazywany jest materiał na temat wybitnej osobowości, która obecnie jest na topie albo ma ciekawą przeszłość i wybitną karierę. Tym razem redakcja TVN wzięła pod lupę Daniela Kuczaja, w sieci znanego jako Qczaj. Trener personalny zasłynął dzięki swojej działalności na YouTubie, Facebooku i blogu, a także tym, że w zabawny sposób zachęca do aktywności fizycznej.

W programie "Uwaga" na jego temat wypowiedziała się m.in. Ewa Chodakowska. Trenerka zaprzyjaźniła się z Qczajem, co można zauważyć głównie w mediach społecznościowych. Trenerzy komentują sobie nawzajem większość postów i bardzo ciepło wyrażają się o sobie publicznie.

Niestety, w czasie emisji programu doszło do wpadki. Być może bolesnej dla Ewy Chodakowskiej. Na belce z podpisem zamiast "Ewa Chodakowska" pojawiło się "Anna Chodakowska". To może być spory cios dla trenerki, która od lat porównywana jest do Anny Lewandowskiej. Panie prowadzą podobną działalność i w mediach spekuluje się na temat ich rzekomego konfliktu.

Myślicie, że Chodakowska przejęła się tą wpadką?

Obraz
© wp.tv
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także