Trwa ładowanie...
d4leh9x

Wpadka w "Kole Fortuny". Internauci się śmieją, a ty znasz odpowiedź na to pytanie?

Uczestniczka show nie popisała się wiedzą z geografii ani historii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Koło Fortuny znów przyciąga widzów
Koło Fortuny znów przyciąga widzów (Facebook.com)
d4leh9x

W piątkowym odcinku show prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego padło pytanie o to, w jakim mieście znajduje się słynne Koloseum. Niestety, uczestniczka nie znała odpowiedzi. Zamiast powiedzieć jedynie, że nie wie, strzeliła. Cisza, która zapadła chwilę później była bardzo wymowna. Według dziewczyny Koloseum znajduje się bowiem w Licheniu.

Na Twitterze natychmiast zawrzało, internauci zaczęli szydzić z niewiedzy uczestniczki. Miejmy nadzieję, że podeszła do sprawy z humorem. Jedno jest pewne - wpadka na moment uczyniła ją sławną.

"Koło Fortuny" w nowym wydaniu wróciło do TVP2 10 września 2017 roku po 8 latach nieobecności na wizji. Pierwsze odcinki zostały wyemitowane w 1992 roku. W 1998 zawieszono produkcję, którą znów można było oglądać od 2007 roku. Format na polski grunt przeniósł Wojciech Pijanowski, którego na pewno pamiętacie jako doskonałego prowadzącego. Gospodarzami show byli też, między innymi, Stanisław Mikulski, Krzysztof Tyniec, ale to Pijanowski jest "twarzą" programu.

Czy Rafał Brzozowski dorówna mu?

d4leh9x

Warto dodać, że w roli asystentki sprawdza się śliczna miss, Izabella Krzan.

Oglądacie "Koło Fortuny"?

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Brzozwskiemu partneruje prawdziwa piękność. Co on na to?

Wojciech Pijanowski i Magda Masny na planie "Koła fortuny" PAP
Wojciech Pijanowski i Magda Masny na planie "Koła fortuny" (PAP)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4leh9x

Podziel się opinią

Share
d4leh9x
d4leh9x