Wpadka w "Faktach". Kolenda-Zaleska z notatnikiem PO

Internauci doszukali się małej wpadki w czwartkowym wydaniu "Faktów". W jednym z materiałów przypadkowo pojawił się notatnik z logo Platformy Obywatelskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Kolenda-Zaleska
Katarzyna Kolenda-Zaleska (East News)
WP

Po tym gdy w "Faktach" zaprezentowano materiał o księdzu Henryku Jankowskim, który przygotowała Katarzyna Kolenda-Zaleska, na Twitterze rozpętała się prawdziwa burza. Wszystko dlatego, że widzowie programu informacyjnego TVN dopatrzyli się jak, na jednym z ujęć, dziennikarka zapisuje notatki w zeszycie z logiem Platformy Obywatelskiej. Niektórzy z internautów sugerowali, że to dowód stronniczości i łamanie zasady obiektywizmu.

WP

Na szczęście głos w dyskusji zajął Paweł Pawłowski, dziennikarz RMF FM, który wyjaśnił, że otrzymywanie notatników z emblematem rożnych firm i instytucji to codzienność dla pracowników mediów.

- Błagam :) dziennikarze dostają na konferencjach notatniki z logotypami partii, firm itp. Sam mam notatniki Orlenu, Legii a nawet EY. O czym to świadczy? O niczym. No może o tym, że byłem na konferencji prasowej - napisał na Twitterze.

WP

Myślicie, że realizatorzy programów powinni być wyczuleni na takie detale?

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP