WP

Wpadka w "Ameryka Express'. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół

Po udanych dwóch edycjach "Azji Express" przyszedł czas na "Ameryka Express". Widzowie co środę zasiadają na kanapach i obserwują zmagania gwiazd. Niektórzy zwrócili uwagę na szczegół, który zdradził zwycięzców konkurencji za wcześnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip i Zygmunt tworzą zgrany duet w show TVN.
Filip i Zygmunt tworzą zgrany duet w show TVN. (screen TVN, Fot: screen tvn)
WP

I tym razem gwiazdy musiały zmierzyć się z nie lada wyzwaniami. Zdaje się, że połączenie zadania sprawnościowego i matematycznego było scenariuszem z najgorszego koszmaru. Tym bardziej, że większość z uczestników show TVN nie było matematycznymi umysłami w czasach szkolnych. Czego zresztą nie ukrywali.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała równanie i zaczęła tłumaczyć pokrętne zasady gry. - Ja tego w ogóle nie rozwiążę - komentowała oburzona Aleksandra Domańska. - Moja matura była dawno, dawno temu - dodał Zygmunt Chajzer. Od razu wiedzieli, że nie będzie łatwo. I mieli rację.

WP

Ostatecznie konkurencję wygrali Chajzerowie. Co ciekawe, można było to wywnioskować nieco wcześniej, ponieważ w materiale były pokazywane "setki", w których Filip ma na szyi nagrodę. "W tym zadaniu Chajzer miał amulet przed rozwiązaniem zadania", "Trochę lipa. Wcześniej już było widać, że mieli ten amulet..." - pojawiły się komentarze w sieci.

Niewątpliwie jest to małe niedopatrzenie, które można było wychwycić w trakcie programu.

Zwróciliście na to uwagę?

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP