Wpadka Polsatu. Ujawnili nowego uczestnika "Twoja twarz brzmi znajomo", a potem…

"Twoja twarz brzmi znajomo" emitowany jest na Polsacie od 2014 r.
"Twoja twarz brzmi znajomo" emitowany jest na Polsacie od 2014 r.
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

13.07.2021 19:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na oficjalnym Instagramie "Twoja twarz brzmi znajomo" ogłoszono, że Tomasz Ciachorowski jest kolejnym uczestnikiem programu. Jednak informacja szybko została usunięta.

Jesienią w Polsacie widzowie będą mogli oglądać już piętnastą edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Program, w którym gwiazdy (aktorzy, prezenterzy, muzycy itp.) ucharakteryzowane na znanych piosenkarzy i piosenkarki śpiewają ich utwory, nieustannie cieszy się sporą popularnością. Co ważniejsze, ciągle przyciąga duże nazwiska polskiego show-biznesu, co zdecydowanie podnosi jego atrakcyjność.

Wiadomo, że w kolejnej edycji nowym jurorem będzie Michał Wiśniewski, który zastąpi Kacpra Kuszewskiego, a swój talent zaprezentują Katarzyna Łaska, Robert Janowski i Barbara Kurdej-Szatan. Jeśli ktoś miał akurat szczęście, to mógł we wtorek trafić na oficjalnym instagramowym profilu programu na informację, że wystąpi w nim Tomasz Ciachorowski. Jednak po chwili ten wpis zniknął z serwisu.

Rzecz jasna w Internecie nic nie ginie, więc wieść o Ciachorowskim można znaleźć na Instagramie fanklubu programu, który zawczasu zrobił screen. A przyczyny usunięcia wpisu mogą być różne, ale najprawdopodobniej ktoś pośpieszył się z postem albo przypadkowo go opublikował. Cóż, teraz pozostaje fanom czekać aż Polsat bez tego typu wpadek ogłosi, że gwiazda seriali jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" pokaże za kilka miesięcy, na co go stać przed mikrofonem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także