Trwa ładowanie...

Wpadka na Grammy 2017. Lady Gaga uratowała występ Metalliki. James Hetfield wściekły

Wspólny występ zespołu Metallica oraz Lady Gagi miał być jednym z największych wydarzeń rozdania Grammy 2017. Niestety, show popsuli nieco sami organizatorzy imprezy. W trakcie wykonywania piosenki „Moth Into Flame” posłuszeństwa odmówił… mikrofon Jamesa Hetfielda. Na szczęście doświadczenie sceniczne zespołu oraz Lady Gagi pozwoliło uchronić występ od blamażu.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wpadka na Grammy 2017. Lady Gaga uratowała występ Metalliki. James Hetfield wściekły
Źródło: Getty Images
dh75oyf

Lady Gaga i Metallica razem na scenie? Dla niektórych taki występ był do niedzielnego wieczora wręcz niemożliwy do realizacji. Podczas 59. gali rozdania nagród Grammy legenda sceny heavy metalowej oraz popularna wokalistka postanowili połączyć siły i wspólnie wykonać numer „Moth Into Flame” z ostatniej płyty Metalliki „Hardwired… To Self-Destruct”. Historyczny występ popsuły jednak problemy techniczne.

Gdy Lady Gaga i Metallica pojawili się na scenie, tłum dosłownie oszalał. Później jednak wśród widowni zapanowała mała konsternacja. Okazało się bowiem, że słychać jedynie głos wokalistki. Zagłuszony został natomiast lider metalowego zespołu – James Hetfield. Sprawcą całego zamieszania okazał się mikrofon. Urządzenie odmówiło posłuszeństwa, przez co frontman Metalliki był całkowicie niesłyszalny. Hetfield i Lady Gaga musieli śpiewać wspólnie do jednego mikrofonu.

Szybka reakcja Hetfielda uchroniła występ przez kompletną porażką. Sama Lady Gaga dała się ponieść rockowej aranżacji. Nieco mniej zadowolony z występu był natomiast Hetfield, którego mina po wykonaniu utworu mówiła właściwie wszystko.

dh75oyf

Pomysł na to, by Lady Gaga zaśpiewała wspólnie z Metalliką, pojawił się kilka tygodni temu. Wokalistka nie ukrywała, że bardzo ceni sobie twórczość muzyków heavymetalowych.

Przypomnijmy, że największą zwyciężczynią tegorocznych Grammy okazała się Adele. Brytyjska wokalistka zdobyła aż pięć statuetek. Mimo nominacji, bez nagrody galę opuszczała Metallica.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dh75oyf

Podziel się opinią

Share
dh75oyf
dh75oyf