Trwa ładowanie...

Wpadka Izabeli Skorupy Kisio. Nie odróżniła kopii od oryginału!

Share
Wpadka Izabeli Skorupy Kisio. Nie odróżniła kopii od oryginału!
Źródło: AKPA
d18la52

Każdy, kto widział Marka Kaliszuka, który w pierwszym odcinku 2. edycji muzycznego show naśladował Michał Wiśniewskiego, wie, że wiernie oddał na scenie oryginał. Aktor znany m.in. z serialu "M jak Miłość" dał próbkę swoich możliwości już podczas konferencji ramówkowej stacji. To właśnie wtedy przedpremierowy występ Kaliszuka w roli lidera Ich Troje miała okazję zobaczyć Izabela Skorupa Kisio, która najwyraźniej nie zauważyła żadnej różnicy pomiędzy kopią a oryginałem.

W rozmowie z serwisem afterparty.pl, mama znanej aktorki nie kryła zadowolenia z występu artysty. Kisio była w pełni przekonana, że na scenie widziała właśnie Wiśniewskiego.

- Bardzo lubię Michała Wiśniewskiego, który dzisiaj wystąpił i bardzo się cieszę, że wrócił, bo jest to dla mnie niesamowity człowiek, który i tańczy i śpiewa i lata i jeździ samochodami, łódkami, jachtami... Dla mnie to jest w ogóle ewenement ten człowiek i szkoda, że zespół się rozpadł, ale da radę - wyznała reporterom.

d18la52

No cóż, Marek Kaliszuk i ekipa programu, która pomogła mu wcielić się w rolę wokalisty, mogą być z siebie dumni. Tylko była menadżerka swojej córki ma trochę mniej powodów do zadowolenia.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d18la52

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18la52
d18la52