Trwa ładowanie...

Wpadka Izabeli Skorupy Kisio. Nie odróżniła kopii od oryginału!

Wpadka Izabeli Skorupy Kisio. Nie odróżniła kopii od oryginału!Źródło: AKPA
dc2gof7
dc2gof7

Każdy, kto widział Marka Kaliszuka, który w pierwszym odcinku 2. edycji muzycznego show naśladował Michał Wiśniewskiego, wie, że wiernie oddał na scenie oryginał. Aktor znany m.in. z serialu "M jak Miłość" dał próbkę swoich możliwości już podczas konferencji ramówkowej stacji. To właśnie wtedy przedpremierowy występ Kaliszuka w roli lidera Ich Troje miała okazję zobaczyć Izabela Skorupa Kisio, która najwyraźniej nie zauważyła żadnej różnicy pomiędzy kopią a oryginałem.

W rozmowie z serwisem afterparty.pl, mama znanej aktorki nie kryła zadowolenia z występu artysty. Kisio była w pełni przekonana, że na scenie widziała właśnie Wiśniewskiego.

- Bardzo lubię Michała Wiśniewskiego, który dzisiaj wystąpił i bardzo się cieszę, że wrócił, bo jest to dla mnie niesamowity człowiek, który i tańczy i śpiewa i lata i jeździ samochodami, łódkami, jachtami... Dla mnie to jest w ogóle ewenement ten człowiek i szkoda, że zespół się rozpadł, ale da radę - wyznała reporterom.

No cóż, Marek Kaliszuk i ekipa programu, która pomogła mu wcielić się w rolę wokalisty, mogą być z siebie dumni. Tylko była menadżerka swojej córki ma trochę mniej powodów do zadowolenia.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
dc2gof7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc2gof7