Trwa ładowanie...

Wpadka Anny Kalczyńskiej? Internauci wytykają prezenterce kompromitującą pomyłkę

Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle rzekomego smogu. Tak przynajmniej twierdzi w komentarzu pod fotografią. Internauci zauważyli jednak, że to nie zanieczyszczone powietrze, a najzwyklejsza mgła i bezkompromisowo wytknęli Annie Kalczyńskiej wpadkę.

Share
Wpadka Anny Kalczyńskiej? Internauci wytykają prezenterce kompromitującą pomyłkę
Źródło: ONS.pl
d1yuqe1

Anna Kalczyńska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiają się zdjęcia z planu "Dzień Dobry TVN", wakacji oraz chwil spędzonych z rodziną. Zdarza się też, że prezenterka wykorzystuje też tę platformę do poruszania ważnych, jej zdaniem, tematów.

Ostatnio dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle rzekomego mocno zanieczyszczonego powietrza. - Smog. Przeleciałam wszystkie filtry, żeby wydobyć tło. Bez skutku. Warszawa, 18.12.2017 - napisała pod fotografią Anna Kalczyńska.

Jak się jednak okazuje, dziennikarka nie odróżniła smogu od mgły, co wytknęli jej internauci. Zauważyli, że tego dnia, jak zresztą zapowiadano w prognozach pogody, w stolicy będzie występować gęsta mgła.

d1yuqe1

- Smog smogiem, ale to akurat jest mgła. Wygląda na to, że nie tylko w Warszawie -napisała jedna z obserwujacych ją osób.

- Tak dokładnie to mgła, w Pruszkowie też była taka mgła. Nawet kolega z pracy pani Kalczynskiej, "pogodynek" Bartosz Jedrzejczak, mówił o występujących mgłach. Smog wyglada inaczej - przyznała inna.

- Przecież to mgła! Co prawda, normy są ostatnio przekroczone, ale dzisiaj to akurat była mgła. Oj Pani Aniu, pogody Pani tez nie oglądała - skomentował kolejny internauta.

Kalczyńska nie odpowiedziała na wpisy fanów. Myślicie, że powinna?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Test na zgodność par: Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska

d1yuqe1

Podziel się opinią

Share
d1yuqe1
d1yuqe1