Trwa ładowanie...
dj81nsl

Woźniak-Starak pokazała swoją garderobę. Na planie "Azja Express 2" panują spartańskie warunki

Od pierwszych odcinków wiadomo, że uczestnicy "Azja Express" korzystają z gościnności tubylców i śpią w ich domach. Jeżeli wydawało wam się, że prowadząca show może liczyć na specjalne traktowanie i nocleg w luksusowych hotelach, to byliście w błędzie. Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak wygląda jej garderoba. Musicie to zobaczyć!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Woźniak-Starak pokazała swoją garderobę. Na planie "Azja Express 2" panują spartańskie warunki
(AKPA)
dj81nsl

W nowej odsłonie show udział biorą Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Tymańskim oraz Zuza Bijoch z siostrą Julią. Do Indii polecieli także Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Dorota Gardias i Marta Wierzbicka, którzy wystąpią w parze z przyjaciółmi.

Uczestnicy podpisali umowy, z których jasno wynika, że nie mogą oni w trakcie zabawy korzystać z telefonów ani publikować w internecie żadnych informacji. Zakaz ten nie dotyczy gospodyni show. Woźniak-Starak regularnie zamieszcza na swoim profilu instagramowym fotografie z podróży po Indiach. Ostatnio dziennikarka pochwaliła się w sieci zdjęciem garderoby.

#mójdomnamiesiąc #jestjedzenie #jestmuzyka #garderoba #niezływidokzokna #wszystkojest #azjaexpress2 #indie - podpisała fotografię.

dj81nsl

Zaskoczeni? Przypominamy, program "Azja Express 2" pojawi się na antenie TVN jesienią 2017 roku.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA (AKPA)
   AKPA
(AKPA)

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dj81nsl

Podziel się opinią

Share
dj81nsl
dj81nsl