WOW! Wielkie Otrzęsiny 2014 - będzie się działo!

WOW! Wielkie Otrzęsiny 2014 - będzie się działo!
Źródło zdjęć: © mat. prasowe

19.09.2014 10:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Studenci już po raz dziewiąty w historii rozpoczną akademicki rok w wybuchowym stylu, wyruszając na imprezowy maraton po klubowej mapie swojego miasta. Jedna opaska otworzy bramy najlepszych lokali z wyselekcjonowanymi setami didżejskimi, pokazami tanecznymi, szalonymi konkursami i tysiącami imprezowiczów!

Nie ważne, czy jesteś świeżo upieczonym maturzystą, czy uczelnianym weteranem - otwarcie akademickiego roku nie może się obejść bez WOW! Już 2 października (czwartek) w Poznaniu, 8 października (środa) we Wrocławiu oraz 15 października (środa) w Warszawie jeden bilet, wymieniany na specjalną opaskę, zapewni niezapomnianą imprezę do białego rana w kilkunastu klubach tych trzech metropolii!

WOW! Wielkie Otrzęsiny - to klubowy festiwal, który pozwoli na podróż pomiędzy najlepszymi miejscami w centrum miasta, najróżniejszymi gatunkami muzycznymi - od energicznej muzyki elektronicznej aż po czarne brzmienia - i zaskakującymi niespodziankami, towarzyszącymi imprezowiczom na każdym kroku. Zapomnij o domówkach i zwykłych imprezach - na WOW wyszalejesz się z paczką przyjaciół i zintegrujesz z nową ekipą studentów, spróbujesz swoich sił w konkursach z niepowtarzalnymi nagrodami i weźmiesz udział w niezwykłych akcjach towarzyszących!

WOW! Wielkie Otrzęsiny 2014 2 października (Poznań), 8 października (Wrocław), 15 października (Warszawa) www.WielkieOtrzesiny.pl www.fb.com/WielkieOtrzesiny

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także