Wołodymyr Zełenski nie wytrzymał. Zanosząc się śmiechem, przeprosił dziennikarzy

Wołodymyr Zełenski nie zastanawiał się ani sekundy nad odpowiedzią
Wołodymyr Zełenski nie zastanawiał się ani sekundy nad odpowiedzią
Źródło zdjęć: © YouTube

25.03.2022 22:39, aktual.: 26.03.2022 07:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fragment jednego z ostatnich wywiadów z Wołodymyrem Zełenskim pokazał, że jest człowiekiem z krwi i kości. Internauci są zachwyceni jego reakcją na pytanie dociekliwej dziennikarki.

Wołodymyr Zełenski to prawdopodobnie obecnie najbardziej zapracowana głowa państwa. Prezydent Ukrainy nie skorzystał z propozycji Amerykanów ("Nie potrzebuję podwózki, ale amunicji") i został w kraju, gdzie wspiera rodaków w walce z Rosjanami.

Jego grafik napięty jest do granic możliwości, co widać choćby w jego social mediach. Wołodymyr Zełenski jest tam bardzo aktywny, non stop kręci filmiki, wrzuca zdjęcia, dzieli się newsami i zamieszcza przemówienia. Do tego oczywiście non stop działa na arenie międzynarodowej, łącząc się ze swojego biura z politykami z całego świata.

W tym wszystkim Zełenski znajduje jeszcze czas, aby w Kijowie spotykać się twarzą w twarz z dziennikarzami i udzielać wywiadów.

Fragment jednego z nich trafił niedawno na YouTube'a i szybko stał się hitem.

We wspomnianym klipie Zełenski został zapytany przez dziennikarkę, z iloma światowymi przywódcami rozmawia dziennie i z którym najbardziej lubi się kontaktować.

- Nie wiem. Mogę powiedzieć, z którym mam za dużo powiązań - odparł prezydent Ukrainy, który po chwili śmiejąc się, dodał:

- Nie za dużo, nie za dużo, żeby być dobrze zrozumianym.

Następnie Zełenski wymienił głowy państw, z którymi codziennie odbywa narady. Są to m.in. Andrzej Duda, Emmanuel Macron czy Boris Johnson.

Dziennikarka nie dawała za wygraną i zaczęła dopytywać, którego z nich woli najbardziej.

- Kogo wolę? Moją żonę - odparł Zełenski, który tym razem zaczął śmiać się w głos, aby po chwili przeprosić zgromadzonych. - Sorry!

Ten króciutki fragment pokazuje fenomen Wołodymyra Zełenskiego, który mimo całego koszmaru rozgrywającego się wokół, nie traci ducha, ma świetny kontakt z ludźmi i doskonale zdaje sobie sprawę z siły mediów.

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co, jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Which world leader does Zelenskyy most like speaking to?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także