Trwa ładowanie...

"Woli & Tysio": Program Tyszki i Wolińskiego wiosną w TVN!

"Woli & Tysio": Program Tyszki i Wolińskiego wiosną w TVN!Źródło: AKPA
d1z8gon
d1z8gon

Stacja TVN oficjalnie potwierdziła, że autorski program Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego trafi do wiosennej ramówki stacji. Czego możemy spodziewać się po nowym programie jurorów znanych z programu ”Top model”?

Propozycję stworzenia nowego programu Tyszka i Woliński otrzymali od firmy Rochstar, która realizuje również program ”Top model”. "Woli & Tysio" - bo tak brzmi robocza nazwa programu - to reality show, podczas którego wymuskanych panów z telewizji zobaczymy w nietypowych sytuacjach. Jak przyznał projektant Dawid Woliński program:
- To nowe spojrzenie na nas, nowa odsłona tych snobów z TVN-u.

Rzeczywiście, pierwsze dostępne fragmenty programu zdradzają, że znany tandem jurorów przez jakiś czas zamieszka np. w warszawskim zoo, gdzie artyści będą musieli sprostać wszystkim trudnym obowiązkom i spać ze zwierzętami!

d1z8gon

W ostatnim czasie prasa kolorowa spekulowała, że los produkcji nie jest przesądzony i być może wcale nie ukaże się w telewizji. Szefowie stacji nie byli pewni czy Tyszka i Woliński, którzy w ostatnim czasie wzbudzali sporo kontrowersji, zwłaszcza swoim zachowaniem w ”Top model” i konfliktem z Karoliną Korwin-Piotrowską, mają jeszcze sympatię widzów, która zapewni oglądalność programu. Wygląda jednak na to, że obawy szefów TVN zostały rozwiane.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1z8gon
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z8gon