Trwa ładowanie...

"Woli i Tysio": Tyszka i Woliński opowiadają o kulisach programu!

"Woli i Tysio": Tyszka i Woliński opowiadają o kulisach programu!Źródło: tvn
d25203n
d25203n

Już niebawem wystartuje nowy program *Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Srodzy jurorzy z "Top model" pokażą w nim zupełnie nieznane oblicze! Do tej pory widzowie kojarzyli ich z ostrymi wypowiedziami i skandalami związanymi z produkcją o modelkach, lecz "Woli i Tysio na pokładzie" może zupełnie zmienić ich wizerunek w mediach. Jesteście ciekawi, co jurorzy robili na planie swojego nowego show?*

Wiosenna ramówka TVN-u zapowiada się bardzo rozrywkowo. Jedną z nowości będzie program Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki, który zadebiutuje na antenie już za kilka tygodni. Skąd wziął się pomysł na tak szaloną produkcję?

- To był po części nasz pomysł i po trosze Rinke Rooyensa i TVN-u. Wszyscy widzieli naszą relację, nasze teksty i żarty podczas nagrywania "Top model". Myślę, że właśnie wtedy zrodził się taki plan, żebyśmy zrobili z Wolińskim coś razem. Stwierdziliśmy, że spróbujemy i zobaczymy, co z tego wyjdzie. I tak oto ruszamy z nowym programem - powiedział Marcin Tyszka w rozmowie z Pap Life.

Na pytanie, czy zdarzyło im się poróżnić na planie "Woli i Tysio na pokładzie" zgodnie odpowiedzieli: - Oczywiście, że były spięcia. Znamy się od dwunastu lat, ale jesteśmy zupełnie różni. Obaj pracujemy w branży modowej, ale dla Dawida jego wizerunek jest dużo bardziej ważny niż dla mnie mój. Ja wizerunek produkuję na obrazkach, a sam mogę chodzić w podartej piżamie. Czasami to nas różniło - wyznał Marcin Tyszka, a Dawid Woliński dopowiedział:

d25203n

- "Super Express" przecież napisał - "Marcin Tyszka i Dawid Woliński - koniec przyjaźni?". Tyszka ponoć jest zazdrosny, że zarabiam więcej od niego, bo do tej pory miał 30 tys. za odcinek, a teraz ja zarabiam więcej. Do tego Tyszka nienawidzi mnie, bo skomplementowałem Grycanki (Marta Grycan, synowa znanego producenta lodów i jej córki, podbijające warszawskie salony mody - PAP Life). Ale to oczywiście wyssane z palca bzdury.

Jurorzy "Top model" od tygodni prowadzą intensywną promocję swojego autorskiego programu w mediach, więc już teraz spodziewamy się, że zainteresowanie nim będzie ogromne!
Wy też będziecie oglądać show "Woli i Tysio na pokładzie"?

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)
(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)
d25203n

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d25203n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25203n