Talent Show"Woli i Tysio": porażka im nie zaszkodziła?

"Woli i Tysio": porażka im nie zaszkodziła?

"Woli i Tysio": porażka im nie zaszkodziła?
Źródło zdjęć: © AKPA

22.06.2012 14:19, aktual.: 25.11.2013 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Mimo że program „Top model” został zdjęty z anteny, kariery Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki na tym nie ucierpią. Panowie nie będą narzekać na brak pracy.

Kilka dni temu na jaw wyszło, że główny sponsor „Top model” wycofał się z programu, bo nie chciał być utożsamiany z bohaterami kontrowersyjnego show "Woli i Tysio na pokładzie" Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszka. Okazuje się jednak, że mimo iż show zniknie z wizji, projektant i fotograf w ogóle nie muszą się martwić o swoje kariery. – Marcin cały czas ma bardzo dużo pracy poza granicami Polski – mówi nam osoba z otoczenia fotografa, który ostatnie kilkanaście dni spędził na służbowych podróżach do Paryża, Lizbony, Madrytu i Londynu.

Również Woliński nie musi się martwić o swoją przyszłość. Zanim Dawid zaczął występować w ”Top model”, borykał się z poważnymi problemami finansowymi. Ze względu na nieodpowiedzialnych ludzi, którzy zajmowali się jego sprawami, popadł w ogromne długi. Jak udało się nam dowiedzieć, dzięki jurorowaniu w show Dawid pozyskał wiele nowych klientek, co przełożyło się na dużo większe niż dotychczas zyski. – Dawid ma teraz bardzo dużo pracy. Jego sukienki niby nie sprzedawały się lepiej. Poza tym Dawid obecnie przygotowuje się do pokazu z okazji 10-lecia swojej pracy. Będzie to wielki show na światowym poziomie.

Nie musi martwić się o dochody – mówi nam znajomy Wolińskiego. Pokaz najnowszej kolekcji połączony z obchodami jubileuszu, odbędzie się we wrześniu i możemy być pewni, że Dawid Woliński dołoży wszelkich starań, aby znów zrobiło się o nim bardzo głośno. A jego wierny przyjaciel Marcin Tyszka mu w tym pomoże. Jak? Tych dwóch doskonale wie, co zrobić, aby być na językach wszystkich.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także