Trwa ładowanie...

"Woli i Tysio na pokładzie": Żenujących żartów prowadzących ciąg dalszy!

Share
"Woli i Tysio na pokładzie": Żenujących żartów prowadzących ciąg dalszy!Źródło: tvn
d1v12w6

TVN nadal widzi potencjał w programie "Woli i Tysio na pokładzie", ponieważ wciąż nie zaprzestał emisji i w każdy poniedziałkowy późny wieczór, raczy widzów mieszanką dość żenujących żartów prowadzących. Tym razem *Marcin Tyszka i Dawid Woliński trafili do strażackiej remizy, ale jak się okazało, w dzieciństwie wcale nie marzyli o zostaniu strażakami!*

Jurorzy "Top model" znowu znaleźli się w kompletnie dla nich obcym środowisku. Strażacka remiza, wypełniona postawnymi i odważnymi mężczyznami, to nie ich bajka. Szczególnie Marcin Tyszka narzekał na brak snu i zbyt dużo emocji.

Nie ma się co dziwić, że gwiazdy programu nie czuły się komfortowo w nowym miejscu. Strażacy nie traktowali ich ulgowo i kazali wykonywać typowe dla tego zawodu czynności.
Marcin Tyszka znowu przypominał "piszczącą panienkę", która wszystkiego się bała. Zjazd na rurze był powyżej jego możliwości.

d1v12w6

Na koniec cytat z "Woli i Tysio na pokładzie", który mógłby polecieć w "Familiadzie", gdyby była nadawana późną porą:

- Po czym poznać, że w ogarniętym ogniem pomieszczeniu znajduje się człowiek? - zapytał Marcin Tyszka.
- Po zapachu dymu - odpowiedział mu Dawid Woliński.

Prawda, że zabawne?

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1v12w6

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1v12w6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v12w6
d1v12w6