Trwa ładowanie...

"Woli i Tysio na pokładzie": Drugi odcinek naprawi reputacje prowadzących?

Share
"Woli i Tysio na pokładzie": Drugi odcinek naprawi reputacje prowadzących?Źródło: tvn
d17ry4x

W poniedziałkowy wieczór TVN po raz drugi wyemituje skandaliczny program "Woli I Tysio na pokładzie". Czy kolejna odsłona show poprawi reputacje prowadzących, czyli *Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego? Po premierze jurorzy "Top model" spotkali się z miażdżącą krytyką nie tylko ze strony widzów, ale także kolegów z show-biznesu i macierzystej stacji.*

Tym razem Woli i Tysio trafią do piekarni, gdzie oczywiście nie wszystko pójdzie po ich myśli i wypiekanie ciastek okaże się trudną oraz nerwową pracą.

- Czeka ich uziarnianie, gniecenie buły i formowanie róży. Okaże się, że i matematyka i filozofia to dziedziny, których znajomość jest w piekarni niezbędna. Ale najcięższe okaże się spotkanie z pewnym chlebowym oprawcą. Żarty się skończą. Marcin porzuci miejsce pracy, a Dawid wda się w pyskówkę z piekarskim mistrzem - można wyczytać z zapowiedzi drugiego odcinka "Woli I Tysio na pokładzie".

d17ry4x

Myślicie, że panowie pokażą klasę i oszczędzą widzom opowieści o odchodach i innych mało przyjaznych czynnościach? Dowiemy się już dziś po godzinie 22.30.

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d17ry4x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ry4x
d17ry4x