Trwa ładowanie...

''Wojownicze żółwie ninja'': Twórca nie chce Megan Fox

''Wojownicze żółwie ninja'': Twórca nie chce Megan Fox
d34xuox
d34xuox

Współtwórca *"Wojowniczych żółwi ninja"nie jest zadowolony z obsadzenia Megan Fox w nowej adaptacji komiksu o dzielnych gadach.*

Michael Bay, producent filmu, poinformował w ostatnich dniach, że Fox zagra rudowłosą reporterkę i przyjaciółkę żółwi, April O'Neil. Peter Laird, który stworzył oryginalny komiks wraz z Kevinem Eastmanem, nie jest zachwycony tym wyborem.

- Aktorskie umiejętności Megan Fox miałem okazję podziwiać wyłącznie w dwóch filmach z serii "Transformers" i w nieszczęsnym (ale na szczęście szybko ulatującym z pamięci) "Zabójczym ciele" - oznajmił Laird. - Ocenianie jej talentu na podstawie tylko tych trzech filmów być może nie jest sprawiedliwe, ale jestem przekonany, że są setki aktorek, które lepiej pasowałyby do roli April O'Neil. Nie ulega jednak wątpliwości, że nazwisko Megan ma sporą wartość promocyjną. I o to chyba chodzi twórcom filmu.

Przypomnijmy, że za kamerą nowej adaptacji stanie Jonathan Liebesman. W realizację projektu zaangażowany jest także Kevin Eastman, drugi z twórców "Wojowniczych żółwi ninja", któremu Megan Fox najwyraźniej nie przeszkadza. Premiera planowana jest na 6 czerwca 2014 roku.

d34xuox
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34xuox