Wojewódzki wbija szpilę Majdanom i pyta fanów o ich program. "Mnie nie wypada komentować"

Wojewódzki wbija szpilę Majdanom i pyta fanów o ich program. "Mnie nie wypada komentować"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

21.03.2018 10:31, aktual.: 21.03.2018 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że Wojewódzki z Radosławem Majdanem i Małgorzatą Rozenek-Majdan nie są przyjaciółmi, wiedzą wszyscy. Głównie przez ich głośny konflikt. Showman na swoim Facebooku opublikował post i odniósł się do programu "Iron Majdan".

Konflikt, który prowadzą gwiazdy TVN-u ma swój początek od momentu, kiedy Wojewódzki udzielił kontrowersyjnego wywiadu na łamach "Newsweeka". Wówczas niepochlebnie wypowiedział się o Rozenek i jej istnieniu, mówiąc, że "weszła do show biznesu, jak do agencji towarzyskiej".

Ostatnimi czasy konflikt nabrał większego rozgłosu, kiedy Małgorzata Rozenek skomentowała udział Renaty Kaczoruk w "Tańcu z gwiazdami". - "Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób jak my i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji" – mówiła w rozmowie z "Party".

Wypowiedź spowodowała, że celebryci wymienili się kilkoma mocnymi wpisami w internecie, w których wzajemnie się atakowali. Tym razem Wojewódzki postanowił odnieść się do artykułu o nowym show i sprowokował internetową dyskusję.

-* "Mnie nie wypada komentować. Ciekaw jednak jestem Waszego zdania. Dlaczego?"* – spytał w facebookowym poście.

Pod postem błyskawicznie pojawiły się komentarze, w których internauci wyrazili swoją opinię. - "Gosia za bardzo krzyczy i to jest irytujące; po prostu podnosi się ciśnienie i lepiej przełączyć na coś innego", "Ludzie wracają z pracy zmęczeni, wywaleni, więc potrzebują rozrywki, która nie wymaga używania mózgu", "Beznadziejny program. Szkoda czasu" - pisali internauci.

Co ciekawe, znaleźli się również tacy, którzy bronili programu i widnieją też przytyki w kierunku show Kuby. – "Dla mnie "Iron Majdan" rewelacja, czekam cały tydzień na odcinki. Bez ironii, ta para mnie po prostu urzeka i według mnie to hit tego sezonu, a Kubę oglądam tylko, jak gość mnie interesuje, czyli dzisiejszego odcinka nie tknęłam”, "Hmmm, nie wiem w jakim to jest celu, ale...oglądałam i płakałam ze śmiechu” - komentowali.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek odniesie się do posta na Facebooku Kuby?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także