Trwa ładowanie...

Wojewódzki szydzi z Młynarskiej: "Sugerujemy, żeby się trochę zastanowić"

Wojewódzki szydzi z Młynarskiej: "Sugerujemy, żeby się trochę zastanowić"Źródło: AKPA
d1szxy4
d1szxy4

”Kuba Wojewódzki” w najnowszym wydaniu tygodnika "Polityka" jak zwykle krytykuje rodzimych celebrytów. Tym razem dziennikarz nie szczędził złośliwości pod adresem Agaty Młynarskiej, którą nie tylko skrytykował, ale i od serca jej doradził.

Showman stacji TVN wyśmiał w "Polityce" jedną z największych gwiazd Polsatu, Agatę Młynarską.
Wojewódzki nawiązał do ostatniej wypowiedzi prezenterki dla popularnego dziennika, w której Młynarska wylewnie opowiadała o swoim życiu.

- W "Super Expressie" Agata Młynarska opowiada historie swego życia. Agata snuje opowieści o tym, że tata zmuszał ją do jedzenia, że nigdy nie wyjdzie za mąż oraz o tym, że nigdy się nie nudzi. Znakomicie. Jak kiedyś jednak Agata będzie się nudzić, to sugerujemy, żeby się trochę zastanowić - czytamy w stałej rubryce Wojewódzkiego zatytułowanej "Mea pulpa".

Ten słaby i mało błyskotliwy komentarz Wojewódzkiego jednoznacznie wskazuje na to, że największy prześmiewca polskiej rzeczywistości przeżywa wyraźny spadek formy.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1szxy4

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1szxy4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1szxy4