Trwa ładowanie...

Wojewódzki przyszedł na ramówkę TVN z ochroną? Siedział z dala od wszystkich gwiazd

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawił się zarówno Kuba Wojewódzki jak i Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z Radosławem. Atmosfera była napięta, a Kuba pojawił się z eskortą. Zakpił z niego Marcin Prokop.

Wojewódzki przyszedł na ramówkę TVN z ochroną? Siedział z dala od wszystkich gwiazdŹródło: ONS.pl
d7ue39s
d7ue39s

Konflikt między "Królem TVN", a "Perfekcyjną" zaostrzył się tuż przed prezentacją wiosennej oferty stacji. Choć ciężko uwierzyć, by cała akcja była zaplanowanym chwytem marketingowym, to wszystkie oczy podczas konferencji były zwrócone właśnie na Wojewódzkiego i Rozenek. Pierwszy na scenie pojawił się Kuba. Wkroczył w uroczystym towarzystwie orkiestry i dwóch modelek-wodzianek. Wtedy właśnie Marcin Prokop, który prowadził wydarzenie, zażartował, że tak naprawdę showmanowi towarzyszy ochrona, bo Radek i Gosia są w tym samym budynku.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Wojewódzki zajął miejsce w ostatnim rzędzie przeznaczonym dla gwiazd. Od wszystkich dzielił go spory dystans. Tymczasem "power couple" Rozenek-Majdan dumnie zajęli honorowe miejsca z samego przodu. Choć Kuba nadal uważa się za największą gwiazdę stacji, to całe show skradł zwiastun nowego reality show Gosi i Radka "Iron Majdan". Para podejmie naprawdę ryzykowne wyzwania, stoczą m.in. walki wrestlingowe i będą się wspinać po lodowcu. Emocjonalne wypowiedzi Małgosi już w krótkiej zapowiedzi zrobiły prawdziwą furorę i doprowadziły publiczność do śmiechu. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się ogromny hit. W tym kontekście smutna mina Kuby zajmującego ostatnie miejsca na widowni jest wyjątkowo wymowna.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d7ue39s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7ue39s