Trwa ładowanie...

Wojewódzki do Ładochy: "Byłaś sucz. Wygryzłaś Dorotę Wellman z reklamy"

Kuba Wojewódzki zadowolony z dobrych wyników oglądalności, stwierdził, że może pozwolić sobie na jeszcze więcej. Prowadzący starał się upokorzyć Darię Ładochę niewybrednymi żartami, a Kabaret Młodych Panów pytał o to, jak powiedzieć "uprawiam seks" w gwarze śląskiej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojewódzki do Ładochy: "Byłaś sucz. Wygryzłaś Dorotę Wellman z reklamy"Źródło: Instagram.com
d1zhxwn
d1zhxwn

Pierwszym gościem, który zasiadł na kanapie Kuby Wojewódzkiego była Daria Ładocha. Kobieta zwyciężyła w show "Agent Gwiazdy 2", a na co dzień prowadzi kulinarny blog "Mamałyga". Kuba wyznał, że początkowo jej imię i nazwisko nic mu nie mówiło, jednak gdy zasięgnął języka wiedział, że Ładocha jest konkretną i przebojową kucharką.

- Sprawia wrażenie dziewczyny, która woli wejść komuś w drogę niż w d... - zapowiedział jej wejście showman.
Sama Daria zdawała sobie sprawę, że jak na gościa talk-show nie jest zbyt rozpoznawalna.

- Jak wjeżdżałam na parking to pan pytał, czy jestem z publiczności - wyznała ze śmiechem. - Ale nie dążę tak bardzo do celebryctwa, tylko staram się budować swoja markę, która, mam nadzieję, zmieni żywienie się polaków.

Kuba wypytywał Ładochę o jej tatuaże na przedramionach.

d1zhxwn

- Czy ty masz tatuaż kapusty tam?
- Nie to jest storczyk alpejski - odpowiedziała.
- Co wy musieliście ćpać! Trzeba było sobie zrobić kopytka - żartował prowadzący.

Wojewódzki poruszył też temat udziału celebrytki w show "Agent". Zdaniem prowadzącego nie ocieplił on jej wizerunku i przedstawił jako osobę, która knuje i jest konfliktowa.

- Byłaś raczej sucz, byłaś bicz - prowokował Kuba.
- Jak jedziemy na obcy kontynent i mamy bawić się z bandą to jest jakiś cel, nie pojechaliśmy tam spijać sobie z dziubków (...) Nie jestem konfliktowa, jaka konfliktowa! - wzburzyła się Ładocha
- Wygryzłaś Dorotę Wellman z reklamy- zaczepiał Wojewódzki. Po czym nieco się zreflektował, bo przypomniał sobie, jak w "Azji Express" wypadła jego partnerka Renata - Chyba otarłaś się o to samo, o co moja dziewczyna w innym programie, w końcu jest program, są zasady, jest jakiś cel - powiedział.

d1zhxwn

Później na kanapie zasiedli członkowie "Kabaretu młodych panów"

- Słyszeliście wcześniej takie coś jak Daria Ładocha? - kpił Wojewódzki, próbując ośmieszyć swojego poprzedniego gościa. Później Kuba pytał kabareciarzy o słowa w gwarze śląskiej i poziom rozmowy krążył wokół dwuznacznych wyrażeń, takich jak "łonaczyć". Panowie opowiadali też anegdotę, jak lecąć do Anglii w bagażu znaleziono u nich sztuczny pistolet, fałszywe pieniądze i mundur policyjny. Rekwizyty do występu sprawiły, że mieli oni spore kłopoty.

Podobał się wam ten odcinek show?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zhxwn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zhxwn